Related Articles

5 Comments

 1. 3

  Zupanjka

  Ako svi odu polako ce utihnuti Zupanja nece vise biti cike djece na ulicama i igralistima ucinimo nesto

  1. 3.1

   DAVORE ODMORI MALO , ZASLUŽILI SMO

   kao prvo smjeniti postojeću vlast kojoj je odgovor na taj i slične probleme gradnja bazena i uređenje cesta po Županji uz povećanje svih režijskih troškova vode , smeća , komunalnog doprinosa i sl.
   Potom je mogućno provesti projekte koji će imati za cilj smanjivanje postojećih troškova i projekata i programa kojima će se izgraditi poduzetnička infrastruktura koja će donijeti nova radna mjesta.

 2. 2

  Uskorobivsizupanjac

  Jedva čekam da odem iz Županje i povedem djecu, kakvu mogućnost bolje plaćenoga rada imam ovdje ako nisam u HDZ ili SDP, STANARINA 1000 REŽIJE 800 BEZ GRIJANJA HRANA MIN 700 ODJEĆA ZA DJECU I OBROK U ŠKOLI, A RADIM ZA MINIMALAC SREĆOM SAMO JEDAN KREDIT, IZ MJESECA U MJESEC SVE GORE I GORE, SA SSS TRGOVAČKOM IMAT ĆU SOLIDNU PLAĆU ZA 8 SATNO RADNO VRIJEME,UZ MINI JOB DODATNU ZARADU A ŽENA KAO NJEGOVATELJ MIN.2000EURA DOPLATAK ZA 2 DJECE, I DANAS SUTRA BOLJU BUDUĆNOST ZA DJECU, TEŽAK JE POČETAK,ALI SVE JE BOLJE OD OSTANKA I PRETAKANJA IZ ŠUPLJEG U PRAZNO, NITKO NIJE OTIŠAO DA MU BUDE GORE NEGO OVDJE,OSVRNITE SE MALO PO ŽUPANJI, KATASTROFA KOLIKO JADNO SU LJUDI PLAĆENI A KOLIKO SVE SKUPO KOŠTA NIJE NAŠ NAROD LJEN JEDNOSTAVNO IL SI PODOBAN IL NEMAŠ NIKOG DA TE POGURA,SRETAN PUT SVIM NAŠIMA KOJI SU SAD KRENULI NAZAD U NJEMAČKU I AUSTRIJU JELDA KAKO GRAD POSTAJE PUST NAKON USKRSA BIT ĆE JOŠ MANJE LJUDI NA ULICAMA SAMO DA ZAVRŠI ŠKOLSKA GODINA

 3. 1

  Ivan

  Ovo je tragikomično, cijela Vukovarsko-srijemska županija je autodestruktivna. Svima nam je loše, a opet iste ljude biramo za vodeće pozicije. Zanimljivo kako sada imamo HDZ na državnoj razini, županijskoj razini i na gradskoj/općinskoj razini.

  APSOLUTNO NIKAKVOG pomaka nismo vidili u zadnjih 10 godina i više. Infrastruktura sve gora i gora, radnih mjesta sve manje i manje, mladi idu za Irsku i Njemačku i samo staro stanovništvo ostaje u ovoj prčiji. Situacija nikad gora nije bila, no to definitivno neće utjecat na trenutnu vlast. Jednom si HDZ-ovac, umireš ko HDZ-ovac. Samo nek je nama Božo i naš Miličević na vlasti. Valjda smo osuđeni da svi pocrkamo i odselimo, prirodna selekcija na djelu.

  1. 1.1

   Slavonka

   Potpisujem svaku gore napisanu riječ.Izgleda da narod u tom dijelu Lijepe naše ne razlikuje ni boje, ni struje, ni stranke ni lidere.
   Ne vidi što se događa i živi u nekoj vrsti izolacije.Očito ima neke “rezerve” bilo materijalne bilo emocionalne prirode.Te rezerve su oni koji odlaze kao i 60-tih godina prošloga vijeka.Tada su odlazili nekvalificirani, a danas obrazovani.
   I jedni i drugi šalju sredstva u “domaju”.Ovi što ostaju još uvijek “bogu božije, a caru carevo plaćaju”.Tako izgleda da je vuk sit i koza cijela.
   No na njihovu žalost “jarića i janjića ” je sve manje, razredi prazni, škole nestaju.Pitam se kako će vrli vladaoci živjeti kada prestane “reprodukcija” onih što odlaze i šalju, da bi od poreza “vlast” živjela?
   Tužno i jadno da jadnije biti ne može.

Leave a Reply