Related Articles

2 Comments

 1. 2

  Željko Džoić-Roka

  Dakako da i ovaj dio treba odraditi,svijesno,savjesno i u posljedičnom smislu izuzetno odgovorno.U predizbornoj kampanji svi su dobro determinirali probleme u gradu i u skladu s tim jasno definirali prioritete.Izborni pobjednici nemaju lak zadatak,stoga predlažem da ih ne opterećujemo permanentnim sufliranjem,što i kada bi trebali nešto napraviti,korigir faktor i pravo na sugestiju,apsolutno podržavam ali ne u tolikoj mjeri da se u startu odvrati pozornost od merituma stvari i jasno definirani prioriteta.Vrijeme navlačenja i razvlaćenja svih i svakog na svoju stranu,nadam se da prošlo.Budimo oštri kritičari i blagi sudci,zahtjevni u očekivanjima ali konstruktivni i kreativni u prijedlozima.Neka nam očekivanja ne budu veća od onoga koliko smo sami spremni doprinjeti sveopćem boljitku grada,ama baš “SVI”,oporba na svoj način,vladajući na svoj.-Željko Džoić-Roka.

  Reply
 2. 1

  Antilopa

  Za očekivati je na toj sjednici imenovanje članova raznih odbora Gradskog vijeća tzv. komisija.
  One su bitne u formalno pravnom smislu jer bi one trebale razmotriti prijedloge i inicijative i iste proslijediti GV na donošenje odluka
  iz Financija, imovinsko- pravnih odnosa, športa, kulture i dr.područja.
  To su stručna tijela u čiji saziv ulaze stručnjaci za ono područje koje ta komisija pokriva.

  Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here