Related Articles

One Comment

 1. 1

  Tikva

  Odlična vijest!!! Kako se župan lijepo hvali. Dio sredstava je i europski. U zemlji EU u kojoj sam ja, a koja je neto donator u europski proračun, pa je de facto dala dio sredstava za županjsku školu. Župan uopće nema službeni auto 24 sata na raspolaganju, a koji u biti ne služi ničemu osim da on ima čime ići na posao, pijanke i stranačke skupove. A da mu se dogodi, da ga netko vidi kako u svoj auto sjeda pijan za volan, ne bi više bio župan i izbacili bi ga iz stranke. A kod nas župan pijan uništi županijski auto i još se brani kako nije on vozio nego njegov rođak koji uopće nema pravo sjesti za volan županijskog auta. Alibi mu daje tip koji je osuđen jer je nekog izbo nožem.
  To članovima Hohštaplersko-Demagoške Zajednice nije dovoljno da ga izbace iz stranke. Auto uništen, on tamo pijan.

  A eto kad mi imamo štetočine i lopove iz Hohštaplersko-Demagoške zajednice za župane i ministre onda nam fali para za obnovu škole, pa to što nam fali žicamo od država koje nemaju takve štetočine i lopove za župane i ministre.
  Da su naši župani i ministri kao njihovi, onda mi ne bi morali od njih žicati pare za obnovu škole.
  Ne možeš imati i ovce i novce il u našem slučaju i (štetočine i lopove) i novce.

Leave a Reply