Related Articles

5 Comments

 1. 5

  stop lažima

  Ova ” novinarka” još radi ?!?!

 2. 4

  Bob Rock

  I ona se zaposlila “preko veze” kao i ostali, nema tu puno razlike. Priopćenje Hrvatske pošte je uvjerljivo i vjerodostojno, kao i sve drugo u Hrvatskoj, nažalost. “Velika firma ” Hrvatska pošta. Uobičajeno zapošljavaju samo preko veze i to jake veze.

 3. 3

  vesna

  Da je barem više takvih ljudi u politici kao što je predsjednik SDP-Županja Hrvatska bi bila zemlja sretnih ljudi

 4. 2

  Trla baba dan

  Za ovakvo ” istraživačko novinarstvo” dobiva se momentalni otkaz, nek onda istražuje gdje će se zaposliti istraživačka novinaraka !!

 5. 1

  Moje malo oko vidi

  Malo je smiješno da je napala čovjeka koji se bar trudi biti transparentan sa svime, a nije se pozabavila mafijom koja godinama okrada. I sad će, naravno, stati i neće više biti istraživačka novinarka jer bi trebala ispitati ljude s kojima je dobra i čije gluposti treba razotkriti

Leave a Reply