Related Articles

4 Comments

 1. 4

  Pavle Jelović

  I ja se nadam, tj. uvjeren sam sam da će “premundureni” portal stimulativno djelovati na sadašnje i bivše građane Županje, otvarajući im vrata za objavljivanje uradaka nevodeći pritom računa na njihov smjer i karakter kao i na ideološku orijentiranost i strranačku pripadnost autora. Uz iskrenu želju za uspjeh, toplo vas pozdravljam!

 2. 3

  Ruža Bučak_RužicaDabić

  Moj život je bogatiji od kako znam za županjac.net. Hvala.

 3. 2

  Borislav Maričić

  Bravo Zorane ! Bravo! čestitam obljetnicu. Nadam se dobroj (odličnoj ) suradnji kao i do sada.
  Srdačan pozdrav iz Splita,
  Vaš,
  B.MARIČIĆ

 4. 1

  Zlatna kuna

  Odličan je dizajn ovoga portala.
  Preglednost i brzina pristupa također.
  Sto se tiče objava one ” idu u svim smjerovima i iz svih smjerova”.
  Širok im je spektar i to je dobro.
  Portal treba nominirati za nagradu za medij koji uspješno razvija pluralizam,
  za razliku od nekih medija koje doživljavamo po onome što objavljuju i kako – kao ” oglasni ploču vladajućih”, gdje samo oni objavljuju svoje istine, a ove druge ( oporbu) se zaobilazi. Kod njih se njihov glas ( glas oporbe) uglavnom ne čuje ili se jako slabo čuje.
  Na ovom portalu objavljuju i oni prvi i drugi i treći. Za svaku pohvalu.
  Čestitka na 14. rođendanu.

Leave a Reply