Related Articles

9 Comments

 1. 8

  Bronxton

  cirkus, dosadan, šupalj, prazan, odvratan, kao i drugdje…good night and good luck

 2. 7

  sokol zove

  Nazalost je sve tako kako pise! Past ce Zupanja na 5000-6000 stanovnika pa sta ce onda da radi Celo i ostala gospoda? 🙁

 3. 6

  S....

  gradonačenik = dječja pelena

  treba ih mjenjati iz istog razloga…

  1. 6.1

   Plavusha

   Skoro se nisam ivako nasmijala 🙂

 4. 5

  Anonimno

  Sve sto pise tako je samo jos da dodam posao se dobiva preko veze tako da je Zupanja grad socijale i nepotizma

 5. 4

  Ivica

  5539 pogleda i cak 3 komentara.
  Treba li uopce nesto dodavati ovom podatku?

 6. 3

  Ilija

  Sad ce celavi opet uvjeravati Zupanjce da je on ipak najbolji i najsposoniji gradonacelnik na svitu,,, on se jadan trudi i gradi i ulipsava. To je ko kad na Titaniku zvone zvona na uzbunu a kapetan naredjuje da se farba ograda. taki je i nas celo. ni brige ni pameti,,

 7. 2

  Precjednica

  Mnogi se srde na objave gosp. Obradovića ali ja njegove tekstove volim čitati i uglavnom se slažem sa u njima iznesenim podacima i stavovima. U ovom tekstu ipak nalazim jednu zamjerku. Košarkašice su zaista odustale od natjecanja u B1 ligi Istok (3. liga) u seniorskoj konkurenciji ali ne zato što ih je netko prestao plaćati, kako bi se moglo zaključiti iz teksta, jer ih nikada nitko nije ni plaćao. Odustale su jer nismo sveučilišni grad, pa se dogodilo da je cijela jedna generacija otišla na fakultet u OS, ZG i druge gradove i jednostavno nije bilo igračkog kadra za natjecanje. Inače, osim muških selekcija, KK Županja i dalje ima žensku ekipu i djevojke se uspješno natječu u kadetskoj i mlađekadetskoj ligi Slavonije i Baranje.

 8. 1

  Plavusha

  Gospodine Slobodane,ovo je prvi Vaš članak kojem stvarno malo ima da se nadoda, doista realističan opis strukture našeg grada, šačica imućnih i hrpa jada 🙂
  Živjela Županja,grad socijale 🙂

Leave a Reply