Related Articles

One Comment

 1. 1

  Tikva

  Nije bezveze izreka: Zločinac se vraća na mjesto zločina.
  Došao lokalni šerif član Hohštaplersko-Demagoške Zajednice vidjeti kako napreduje iseljavajnje koje je rezultat kriminalno-namještaljske lopovske politike njihove partije. Široj javnosti poznat kao serijski pijani uništavač službenih automobila. Zanimljiv je tajming kad on obilazi općinu koja je izgubila najviše stanovnika zbog njihove lopovske politike. Baš kad Hrvatsku trese lopovska afera koja pruža krake i do šefa demagoga Hohštaplersko-Demagoške zajedinice AP. Da su članovi Hohštaplersko-Demagoške Zajednice spremni vrijeđati inteligenciju hrvatskih građana uz to što nam serijski uništavač službenih auta reče kako nije on vozio pijan auto nego njegov rođo, neki dan mu se u vrijeđanju inteligencije hrvatskih građana pridružio njegov partijski drug Željko Reiner kad ustvrdi da AP iz smsova koje razmjenjivaše Gabi i Kninska kraljica, može biti bilo tko, jer ima nekoliko tisuća ljudi u Hrvatskoj s tim inicijalima. Možda je Anto Pranjić taj AP s kojim će Gabi pričati o elektranama.
  Čak i da povjerujemo serijskom uništavaču službenih automobila da nije on vozio, nego njegov rođo. Na temelju kojeg propisa je njegovo rođo ovlašten voziti službeni automobil u vlasništvu županije?
  U to kako Hohštaplersko-Demagoška Zajednica baštini tradicije Komunističke partije, napredovanja podobnih odlično se uklapa glasnogovornik aktualne vlade Marko Milić sin poznatijeg tate Gorana Milića kojeg je tata ambasador ubacio na tadašnju Tv Beograd. Partijski drug ubaci sina gdje želi.
  Tako je tata Goran samo rekao sinu da se partija više ne zove KPJ nego je promijenila ime u HDZ i onda se sin Marko čim je napunio 18 godina učlanio u partiju HDZ.
  I eto baš slučajno se taj Marko zahvaljuje direktoru šuma za zapošljavanje prijatelja.

  Nisu ni uređene države operirane od afera. Evo recimo prošli tjedan je bila afera u Švedskoj.
  Novine objaviše da je državni tajnik PM Nilsson, u uredu premijera Ulfa Kristerssona prije dvije godine zatečen na djelu kako peca a nema dozvolu za pecanje. Afera je trajala puna 3 dana i završila je na način da je državni tajnik bio prisiljen dati ostavku.

  Sjetimo se Gabi kako bez vozačke gazi djecu po ulici a šef demagog Hohštaplersko-Demagoške Zajednice ju brani riječima da je to propust i da se to svakome može dogoditi.

  Bravo Hohštaplersko-Demagoška Zajednico, manje je sad ljudi u Drenovcima, nego kad su četnički topovi ispaljivali granate na selo.
  Uspješniji ste od četnika.

Leave a Reply