Related Articles

5 Comments

 1. 2

  Slobodan Obradović

  Ljudi moji gdje je taj Jurjevac? Graničar kupio ljetos 7 novih igrača da bi igrao derbi u Jurjevcu. Ostale gradske udruge ne dobivaju niti odobreni novac za ovu godinu. Kada treba napraviti program za neko događanje u gradu koga se zove? Kada treba platiti nogometaše, onda za Graničar ima, za ostale – obećanje ludom radovanje.

  1. 2.1

   Slavonac29

   Opće poznata stvar već dugi niz godina. Sve je to politika. I ono što se mnogima gadi iz dana u dan, sve više i više.
   Žalosno za jedan takav klub.

  2. 2.2

   J.M.SABLJO

   Nije kupio s77edam igrača. Manje. Nisi dobro informiran.

  3. 2.3

   J.M.SABLJO

   Nikada nisam željela u životu ništa osim zdravlja i onoliko novaca koliko je potrebno za pristojan život. A tko kakav automobil vozi zadnje je što sam komentirala. Ima ih u Županji popriličan broj za kojim se čovjek jednostavno mora okrenuti jer su limuzine… Ne znam gdje si bivši kolega gledao pa ti je za oko zapao samo ovaj sedam godina star .

 2. 1

  Anonimno

  Bravo granicari ostajte prvi, pozdrav od zpanjaca u nk rovinj

Leave a Reply