Related Articles

One Comment

  1. 1

    Anonimno

    Svaka cast deckima koji ovo organiziraju ali mi nije jasno kakav je grad nasao interes u svemu ovome, umjesto da pomognu klub koji je taj turnir organizirao cini mi se preko 40 g oni zdusno pomognu jednu udrugu koja se juce registrirala i daju im potporu od 20000 kn plus jos tokom turnira nesto jer nece naplacivati ulaz jos im gradonacelnik sredi i dvoranu besplatno a u pravilniku stoji da ako je manifestacija ekonomskog sadrzaja naplacuje se puna cijena sata dvorane i jos pitanje kafica, striktno je napisano da u sportskoj dvorani nemoze biti ugostiteljski objekt. Dok RK za svoje utakmice i treninge placa najam dvorane mada je RK nekada davno kupio semafor i razglas koji se danas koristi na turniru, skola se za ovaj turnir ovakve zarade odrekla tek tako. Od kakvog je znacaja Futsal akademija Sv. Patrik za grad, ja mislim nikakvog. Jos zalosnije je da ljudi koji vode klub su koaliciski partneri HDZa i tajnik kluba je potpredsjednik vijeca pa se ja sada pitam ili je Davor toliko bezobrazan ili G. Grigica boli ona stvar za klub.Bitno da mi u gradu imamo tri nogometna kluba dva futsal kluba jedan zenski nogometni klub jos samo treba da se casne sestre dogovore da i one osnuju NK pa da cirkus bude potpun.Ali gosp. Grigicu sami ste birali nakon izbora i zato vam se dogada sto se dogada, sve silne inspekcije i anonimne prijave izbori su nagodinu nakon toga Davor ce vas jos vise ignorirati i sve mi se cini da bi Bosnjaci za vas mogli biti rukometna sila. Zivili

Leave a Reply