Related Articles

5 Comments

 1. 2

  činjenice

  Po toj teoriji, nitko tko ima poznanika/rođaka koji se bavi politikom ne bi trebao raditi, jer je odmah percepcija javnosti da je posao dobio preko “štele”…..Valjda ima i sposobnih u ovoj našoj državi

  1. 2.1

   S

   činjenica je da se u teoriji zapošljavanje rodbine, prijatelja, to naziva nepotizmom i sukobom interesa!

  2. 2.2

   DAVORE ODMORI MALO , ZASLUŽILI SMO

   Naravno da ima sposobnih i u Gradu i u državi npr. Tedina familija Draško je sposoban pa je dobio posao u Crvenom križu , kći joj je sposobna pa dobila posao u Komunalcu , sin sposoban pa dobio posao u Šećerani kad je ona trebala samo sposobne a otpustila 200 nesposobnih . Svojevremeno je Draško bio toliko sposoban da je u vrijeme Malbe svojom sposobnošću uspio iznajmiti Komunalcu utovarivač za razgrtanje smeća na deponiji.

 2. 1

  plavusha

  Lijepo je vidjeti mlađe lice na direktorskom mjestu čudno za Županju

  1. 1.1

   DAVORE ODMORI MALO , ZASLUŽILI SMO

   Da nije Doganov rođak teško da bi bio radnik u Čistoći a sasvim sigurno ne direktor.

Leave a Reply