Related Articles

6 Comments

 1. 3

  Slobodan Obradović

  Deficitarni kadar u Županji su jedino nogometaši. NK Graničar uvezo 7 komada. Građani Županje to bespogovorno plaćaju. Pa onda nema za učenike, knjige, rekreaciju. No, oni će ionako otići, a uspjeh Graničara će ostati zapisan zlatnim slovima u Međužupanijskoj ligi, zajedno s Gunjom i Babinom Gredom.

  1. 3.1

   Anonimno

   slazem se jer kako tvrdi prvi strateg Granicara Hrvoje Busic u razgovoru sa jednim svojim kolegom trenerom koji mi je preneo tu informaciju Granicaru treba 26 000 kn za mjesecne place plus jos sada ovaj iz Vinkovaca sto je bio u Atletiku iz Bilba plus on sam ajde njega placa zupanija na papiru, a na crno klub bar jos tisucu ili dvije da moze platiti ratu kredita za stan pa neznam dali ima jos koji trener na platnom spisku i na kraju Fric on je opet na platnom spisku komunalca pa kad to covjek sve izracuna oni grad kostaju preko 40 000 kn da bi igrali ne potcjenjujuc nikoga sa Babinom Gredom Gunjom Jurjevcom itd, a spocitavalo se svojevremeno rukometasima koliko trose , toliko sigurno nisu trosili ali su godinama bili 16, 17 ,ili 18 klub u drzavi, volim sport i pratim skoro svaku utakmicu Granicara ali mislim da to nije dobro

 2. 2

  Slobodan Obradović

  Vijećnici Grada Otoka odrekli se naknada i kupili prvašićima knjige. http://www.otok.hr/vijesti_new.php?id_kat=1448 Za knjige županjskih prvašića bili bi dovoljno da se ukine oko 70 tisuća kuna iz gradskog proračuna za godišnju naknadu Kruni Šariću kao zamjeniku gradoančelnika, za druge razrede bi bilo dovoljno da se ukine oko 70 tisuća kuna iz gradskog proračuna za drugog zamjenika Mladena Dogana, za treće razrede da se ukine naknada zamjeniku predsjednika gradskog vijeća Ivanu Grigiću, za četvrte razrede da se ukine naknada predsjedniku gradskog vijeća Gabrijelu Galovću. Za pete razrede da se odreknu naknade županijski vijećnici Terezija Nemetz, Ivan Baotić, Ivica Šarić, Zlatko Cegledi, za šeste razrede da se odreknu gradski vijećnici, za sedme članovi upravnih odbora, za osme … Očito je novca ima, pitanje je prioriteta.

  1. 2.1

   Anonimno

   Kad je kod nas parola nisam lud da volontiram ima puno šupljeg u Županji npr. radna mjesta bez natječaja a natječsj poslje objave i ako su već zaposlili tko je tu lud.j

 3. 1

  vragoščić

  Ovo je isključivo krivica komunističko-srpske stranke SDP-a !! Već godinama su na vlasti i uništili su županiju. Mladi nam zbog SDP-a bježe iz županije. Treba doći HDZ-a na vlast u županiju,pa će nam svima biti bolje. Živio HDZ

  1. 1.1

   Anonimno

   E, kad bi barem u našoj Županiji bio na vlasti HDZ! A isto tako i u Županji! Ne može nam biti dobro dokle god komunjare vode Županiju.

Leave a Reply