Related Articles

5 Comments

 1. 4

  Obezvlašćenik

  Zamislite Kokicu i Horvatinčića u gliseru kako uživaju u slobodi,a suci im se dive na uspješnosti morbidnih djela.

 2. 3

  ironaleonic

  Ja se ne čudim previše. Vukovarci kažu da puno ubojica šeta njihovim gradom.

 3. 2

  Mara

  Da je taj tip ubio oca,prijatelja ili brata od tog sudca vjerovatno bi bio jos u zatvoru,ovako nema veze. Zakon je Zakon…. on samo radi svoju posao. Ma dali radi,ili se kao i vecina njih ponekad pojavi da napravi ovakvu glupost.

 4. 1

  Big brother

  Ovo ima samo kod nas…Pojedini suci bi meni ovce čuvali a ne bili na mjestima kojima se sada nalaze, pa ovo su nečuvene odluke, sad jedan sudac svojom lošom odlukom dovodi u opasnost građane…srašno

  1. 1.1

   zupanjac321

   U drzavi gdje lopovi ukradu ili ne plate porez budu pusteni iz zatvora.sad jos, i za ubojstvo mogu slobodno setat ulicom!siromasni gradani radi 300 kuna budu delozirani iz svojih kuca! zivimo u drzavi gdje je bolje biti kriminalac nego posten covijek!

Leave a Reply