Related Articles

3 Comments

 1. 2

  Zoro

  Stvarno odlican pregled podataka i dobro tumacen! Vrlo impresivan posao. Nazalost sve napisao je istina. Jos jedna velika zalost je da odgovorni nece poduzeti nista da se stanje promjeni.

  Mi moramo mjenjati nacin razmisljanja – gradska uprava ne treba ciniti ono sto treba, treba ciniti ono sto moze. Ciniti stvari izvan svog opsega posla, biti bolja, biti proaktivna, raditi sve sto moze da bi bilo bolje. Njihovo ne cinjenje je upropastilo ovaj grad. Ubili su ga.

  Najveci problemi su sami gradonacelnik koji se okruzio sve nesposobnim ljudima. On to vrlo dobro zna da su mu prvi suradnici za nista (osim gdin. Mikica) ali mu to isto tako i odgovara. Osim toga vrlo dobro on zna da mu pola gradske uprave stalno hoda po gradu po kavama i ne radi. Zna on vrlo dobro da se i moze bolje ali ne zeli. Zna on vrlo dobro i za svoj interes kojim vrlo dobro trguje da bi ostavio bilo osobnu ili obiteljsku korist. Zna on ove sve brojeve vrlo dobro ali se stalno zali da ne moze nista promjeniti.

  Ali sve to sto on zna, znaju i svi ostali vidjeniji Zupanjci pa sute. Tako su zapravo upropastili svoju buducnost jednostavno sutnjom. Sutili su kada su trebali govoriti. Za to nije kriv gradonacelnik. Nemojte biti licemjerni.

  Gospodine Obradovic Vama svaka cast i hvala na pisanju. Vi samo tumacite brojeve onakvima kakvi jesu a oni su losi. Vi ne sutite. Ja kao simpatizer HDZ-a priznajem da situacije nije dobra i da glavnu odgovornost snosi HDZ i ljudi koji ga vode u ovom gradu. Htjeli mi to priznati ili ne ovo je istina. Ja bih volio da Vas mogu napasti za vase pisanje ili proglasiti ga politicki obojenim, pristranim, frustriranim ili bilo kako etiketirati ali brojevi ne lazu i vi ste nazalost 100% u pravu.

 2. 1

  Anonimno

  Ajme poludit cu sa Vasim statistikama tako revno kako vodite statistike potrudite se i otvorite 2 radna mjesta da tu tugu od statistike popravimo i ljude zadrzimo. Lijep pozdrav ljudima dobre volje !!!!!!

  1. 1.1

   Marko

   Moramo prvo detaljno znati problem kako bismo ga znali riješiti.

Leave a Reply