Related Articles

7 Comments

 1. 6

  Pričuvnjak

  Jedan član, jedan glas, jedan kandidat, jedan grad, jedan radio…nastavi niz!

  1. 6.1

   Andrija Čordaš

   Savez Komunista Jugoslavije

 2. 5

  Andrija Čordaš

  E pa što više neću doživjeti u svom gradu.
  Nisam neki povjesničar pa ne mogu reći tko je autor debilne izjave “Zaustavite Reuters”.
  Danas je izgleda na sceni ” Zaustavite Zupanjac.eu” .
  Najblaže rečeno – jadno , beskičmenjački, nemoralno.
  Pa taj radio je vlasništvo grada Županje( svih građana) . I netko se usuđuje određivati što je za nas dobro da znamo a što nije. Dragi Županjci i Županjke eto nas u najcrnjem komunističkom scenariju.
  Jamčim da je ovo tek početak komunistčkog divljanja , bit će nam uskoro kao u Albaniji prije 30 -40 godina.
  Tko preživi -plakat će

 3. 4

  Andrija

  ovaj je totalno prolupo. jel on misli da su svi ljudi bas toliko blesavi ? sakrij se u misju rupu i ne izlazi odatle. i suti dok jos sjedis na toj stolici. i nemoj trkeljat previse jer trkeljas samo gluposti. ne more te se slusat vise.

 4. 3

  Ian

  Sunce mu zarko Obradovicu, sram te i stid bilo. Svi u Zupanji rade,tu i tamo malo utaje porez,a ti napao na gradonacelnika.
  Covjek nije odgovoran za apsolutno nista osim za kanalizaciju i i pranje ulice.
  Pusti ga vise na miru.
  Sramota i nepatriotski od tebe iznositi tocne statisticke podatke iz proslosti, ajde ti lijepo budi faca pa nabavi statisticke podatke iz buducnosti – pa da te vidimo.Izvoli dovesti investitore,osiguraj EU fondove,.Ne zamaraj se covjece sa statistikom,60 djece je rodjeno prije 6-7 godina, koliko ih jer rodjeno prije 5 god,4,3,2,1 god.
  Tko ce placati poreze…………………………….
  Majko mila ovo je gadljivo,neslusljivo,

 5. 2

  Ivan

  Evo sad ce nama celavi sve objasniti i uvjeriti nas da je Zupanja raj na zemlji. Privredno cudo. Kao i cijela Vukovarsko-srijemska zupanija – najsiromasnija zupanija u RH. Svatko tko tvrdi suprotno siri dezinformacije. Samo se pitam zasto toliko ljudi iseljava iz Zupanje i cijele Slavonije. Ali eto, ova gromada, ovaj div, ovaj velikan Hrvatske ekonomske demagogije moze prodavati svoje price samo polupismenim glasacima njegove organizacije. I na kraju – on poziva doticnog gospodina da privuce projekte i novac u grad. Pa tko bere placu za to? Tko sprema vec godinama na debeli bankovni racun?

 6. 1

  jedan clan

  dragi gradonacelnice, zupanjac net nije kladionica da vam trebaju kojekakve dojave , slobodno dodjite i sami procitajte sve otvoreno pise

Leave a Reply