Related Articles

2 Comments

  1. 2

    Mladen Huber

    Duboko su turili svoje lopovske ruke u džepove građana Županje, a korist ima nekoliko obitelji HDZ-a. NEPOTIZAM = HDZ. Isti ti neplaćaju niti vodu, niti odvoz smeča, niti komunalnu naknadu.

  2. 1

    Željko Džoić

    Uz najbolju volju i namjeru da budem maksimalno korektan ne mogu naći niti jedan razlog kojim bi mogao opravdati ova poskupljenja do kojih je došlo nakon apsolutne podrške HDZ-eovih,PSS-ovih i vjećnika HSP AS na sjednici gradskog vijeća.Svi navedeni argumenti od strane gradske uprave i čelnika gradski poduzeća obićne su floskule i puke demagogije,ma kakve bivše Vlade RH,pa ako i jesu što sada to ne promjenu jer i vlada je promjenjena.Dakle opravdanja nema i dokle god se ne prestane sa nepotrebnim zapošljavanjem po nepotističkom principu,dokle god nema vizije i jasno definirane strategije i dokle god se ne naprave dugoročne projekcije o poslovanju Komunalca d.o. o. i Čistoće d.o.o. građanima mora biti jasno da je ovo samo poćetak onoga što nas očekuje.

Leave a Reply