Related Articles

4 Comments

 1. 4

  Anonimno

  Željko Džoić-Roka.Mi smo mali grad i u njemu svatko o svakome sve zna,zar to nije dovoljno da prestanemo biti utopisti koji vjeruju u čast nečasni i statisti koji se samo nadati znaju,jer nada umire zadnja.Nada nije spasila nikoga i nikada nije ništa razriješila,vjera jeste,zato vjerujem da će poštenje i nacionalna čast kao nužda morati uskoro zaživjeti,njeno oživotvorenje jedini je naš spas.Ma kolikogod igra trajala dugo i kolikogod ona bila zakulisana,refa će se morati podvući kad tad.Vjerujem da ću doživjeti da se jednom poklopi da onaj koji ima vlast ima i volju provesti i reviziju pretvorbe i lustraciju,a ako se to pak uskoro ne dogodi, neću se nadati već ču i dalje vjerovati da će onda kako rekoh nužda morati
  nadvladati volju.

 2. 3

  marco75

  Pričuvnjak, tko bi rekao da će general-šofer LJ.Ć.R. biti u pravu kada reče: “Tko je jamio, jamio”.

 3. 2

  Anonimno

  Bravo Zorane. Tako. Tako…

 4. 1

  Pričuvnjak

  A vidi imena “uglednika”. A kao kriminal u pretvorbi i privatizaciji ne zastarjeva. A kao, netko će pokrenuti istrage, MUP i DORH? A ha, mpš mislit. Oni se bave nezakonitim isplatama dnevnica u vladi. Pa eto, naša županjka je valjda šefica u DORH-u i sigurno je čula za ovo. Pa koji q radi?

Leave a Reply