Related Articles

One Comment

  1. 1

    Anonimno

    Nakon 12 godina vladavine i 3000 naše dijece koja su uslijed loše politike Davora Miličevića otjerana sa svojih ognjišta,taj isti gospodin ima obraza u javnosti govoriti da mu je žao što mladi odlaze.Pa što tako nije mislio od samog početka nego je grabio samo sebi i svojoj djeci.Ne možete vjerovati da jedan Hrvat i Katolik može biti toliko licemjeran.Od nekadašnjeg dobrog života u gradu,svojom politikom napravili su od Županje grad u kojem se stanovnici pretvaraju u čistače i komunalne djelatnike.Kako gradonačelnik kaže,boriti će se da dobije dozvolu za što više čistaća a svi oni koji budu imali sreće da zaduže metlu i lopatu moraju biti zadovoljni i imati na umu da su postali čistaći zahvaljijući gradonačelniku i stoga imaju obvezu zajedno sa svojim ukučanima glasati na izborima.Kako drugih radni mjesta nema a ako želite raditi pomirite se sa činjenicom da možete raditi samo kao kvalificirani čistać,no ako i to želite,morar ćete zadovoljiti jedan jedini uvijet,morate postati član HDZ-a i sada glasati za Davora Miličevića i HDZ-e.

Leave a Reply