Related Articles

One Comment

  1. 1

    Marko

    Pitanje u vezi Starčevićeve – zasto radove na zupanijskoj cesti financira grad?!? (da, bivsa Knezeviceva, sada Starceviceva je svrstana kao zupanijska cesta)
    Iako se decenijama cekalo na kvalitetnu rekonstrukciju ove, za grad, vrlo vazne ceste – dogodilo se ono cega su se svi pribojavali. Naime, vec sada je vidljivo da se zbog ustede i zelje za sto jeftinijom izvedbom svih radova, rekonstrukcija ceste nece rijesiti jedan od glavnih problema Starceviceve ulice, a to je nivelacija ceste. Na pocetku ulice (od bivseg Kauflanda) ce cesta ostati kao i prije visoka. Kolni prilazi u dvorista ce i dalje izgledati kao staza za skijaske skokove. Zasto se nije islo na zupaniju i tamo zahtjevao novac za kvalitetniji projekt koji bi konacno kvalitetno rijesio sve probleme Starceviceve ulice? Opet ce trebati cekati slijedecih 50-60 godina da se isprave greske koje se sada cine! Tko ce preuzeti odgovornost? Ili po dobrom starom obicaju odgovornih jednostavno nema…

Leave a Reply