Related Articles

14 Comments

 1. 10

  bosanac

  Vi ste muško a volite se predstavljati kao ženska predsjednica,baš fino,vjerovatno nosite doma ženinu haljinu dok je nema kod kuće,sad će i povorka u gradu pa se slobodno možete obući u žensko, neće vam nitko zamjeriti na tome.Ja ću i dalje prelaziti tamo gdje mi je kraće a vi se i dalje živcirajte zbog toga.
  Pozdrav svim bosancima u gradu.

  1. 10.1

   Anonimno

   CENZURA prekršeno Pravilo komentiranja br. 2

  2. 10.2

   Anonimno

   S ovim ste sve rekli o sebi.

 2. 9

  Anonimno

  Prelaziti cete sve dok nekoga ne pokupi auto ali srecom je i hitna blizu za one koji ne znaju koliko ima pjedackiih nek idu prebrojat !nista to nije pogledajte malo kako se prelazi cesta kod kruznog toka i tamo im daleko pjedacki !!!!!

 3. 8

  bosanac

  Ajde ba šta se prepirete oko toga,ja sam uvjek prelazio poprijeko i opet ću,meni to nesmeta….

  1. 8.1

   Anonimno

   vama od preko Save puno toga ne smeta osim da živite tamo odakle ste..

 4. 7

  Predsjednica

  8 metara je nekome puno ??? Za prehodati??? Hej, 8 metara!
  Najprije, nismo pričali o meni i mom ponašanju, jer je tema blatni prijelaz preko zelene površine kod pošte. Istina, ta površina je ranije bila izbetonirana. Ali, to nikako ne može biti pješačka staza, jer bi se na tom mjestu morao napraviti pješački prijelaz, koji bi vodio gdje? Na parkaralište? Znači, preko puta bi trebalo ukinuti jedno parkirno mjesto da bi se tim novim pješačkim prijelazom moglo doći na pješačku stazu preko puta. I šta bi dobili. Dva pješačka prijelaza u razmaku od 8 metara. Pa to bi bio predmet sprdnje. U redu, ja sam samo čitatelj ovoga portala i povremeni komentator. Znači, nisam stručan, samo sam uključio logiku. Ali, ako ne vjerujete meni, pitajte nekoga stručnog pa ćete čuti.

 5. 6

  Anonimno

  Nevjerojatno. Pa gos/gđo Anonimno, kako možeš napisati takvu glupost???!!! Od ta dva mjesta za invalide, pješački prijelaz je udaljen oko 8 metara. Da, dobro si pročitao, OSAM metara. I nakon što se prijeđe cesta, do ulaza u poštu ima još oko 15 metara. Mislim da to čak ni za invalidne osobe nije velika udaljenost. Ako se pak krene na drugu stranu, slijedeći pješački prijelaz je nasuprot ulaza u zgradu policije (puuuuuuno bliže od Lambade), koji je od tih parkirnih mjesta udaljen oko 25-30 metara. Vjerujem da ti ovo može potvrditi i urednik ovog portala.
  A to što fizički zdrave (upitno kakve su u u glavi) osobe nepropisno prelaze cestu i gaze po zelenoj, zapravo blatnoj površini, to mogu objasniti samo nekulturom, primitivizmom, bezobrazlukom, bahatošću, balkanskim mentalitetom….

  1. 6.1

   Anonimno

   Neka ste vi samo kulturno obrazovani,vjerovatno se držite svih pravila bilo gdje se krećete, dali kao pješak dali kao vozač u prometu a da vas se prati sigurno bi se moglo naći nekih primjera gdje gazite po toj svojoj kulturi samo što vi to sami ne možete vidjeti već to drugi mogu vidjeti na vašem ponašanju.
   Za sada još nije kažnjivo hodanje po travi,parkiranje vozila jeste ako je prije bila betonska staza na tome mjestu što nebi bila i sada,promet je u toj ulici usporen sa 50km na 30km.
   Oni koji tvrde da tu nije bila nikada ni staza neka pogledaju na google maps (street) i lijepo se vidi betonska staza a sa strane stoje metalni stalak za parkiranje bicikla.
   8 metara je nekome puno i zašto to nebi skratio za pola ako može…. 🙂

 6. 5

  Anonimno

  Na parkiralištu su i dva mjesta za invalide pa onda uputite nekog teškog invalida da prvo pređe pješački kod Lambade pa se vrati do pošte i kada obavi svoje u pošti neka se vrati istim putem….

 7. 4

  Anonimno

  Vide da je blato i opet prolaze nekultura sto drugo to je ono iz stale u trgovinu nek se nitko ne uvrijedi!

 8. 3

  Anonimno

  Dok ljudi ne zaborave da je tu nekada bio prilaz i dalje će čistačica čistiti blato.

 9. 2

  Anonimno

  Bilo je svačega u Županji, ali više nema. Nema nestalo. Tvornice i ljudi. To ste vi nešto sanjali. Uopće nikada nije bio tu neki prilaz. Nema prilaza. Idite okolo. Sa sjeverne i južne strane.

 10. 1

  Anonimno

  Blesavi ljudi i grbavi drva uvjek ce bit

Leave a Reply