Related Articles

6 Comments

 1. 4

  anjapuz

  Zupanja ima dvije osnovne i 3 srednje skole i vrtic. Zar ne bi djeca mogla napraviti tonu ukrasa i uljepsati bor, ma i svako drvo u gradu. djecji radovi su odlicni, vjerujem da bi se i skole odazvale bez ikakvih problema. uopce ne treba uloziti puno novca. treba samo poduzeti inicijativu.

 2. 3

  Građanin X

  Gradonačelnik je izrazio uvjerenje da bi bor bio bogatije ukrašen kada bi pojedini građani vratili sve kuglice koje su lani i prethodnih godina skinuli s bora i odnijeli. Ja smatram da bi bio još veličanstvenije ukrašen kada bi se vratili pokradeni novci iz grada i opljačkane privrede.

  1. 3.1

   Precjednica

   E svaka ti čast, hahahahaha.

 3. 2

  Precjednica

  Inače nisam Miličevićev fan ali ovaj puta mu je svaka na mjestu.

  1. 2.1

   Crna ovca

   Je,svarno mu je svaka na “mjestu”! Gradonačelnik je od gradskog trga napravio pravu “Božičnu bajku”,ni ja ne znam tko bi mogao bolje! Bor ne treba ni komentirati,na trgu se ionako ništa ne događa a posebno me “veseli” led display na trgu sa reklamama Patricara i ostalih trgovina u vrijeme Adventa,umjesto da se za promjenu pusti Božična glazba ili nešto tematski…

 4. 1

  Mišo

  … a da nisu Đipanovi popalili tu slamu? Lol.

Leave a Reply