Related Articles

One Comment

 1. 1

  RuzaDabicBucak

  Marija Lešić-Omerović, s obzirom da je vaše ime ispod ovog artikla to znači da ste vi napisali i naslov koristeći riječ ŠOPING.Moje pitanje vama je ZAŠTO? Gdje su vam prekrasne hrvatske riječi? Zašto tako ponosno ubacujete engleske riječi?Zar ste zaboravili mađarizaciju, srbizaciju-hibridizaciju, bili su nametnuti a vi Hrvati sada dragovoljno koristite Engleski. To vas ne čini boljim, pametnijim. To vas čini siromašnijim. Izgubiš svoj jezik, izgubiš svoju nacionalnost. Nas koji živimo van Hrvatske već više od pola stoljeća , Hrvati u Hrvatskoj smatrate neobrazovanim, drugom klasom, neznam po kojem kriteriju, ali mi se trudimo da ne zaboravimo svoj Hrvatski, čak i svoju djecu ga učimo.
  Nije riječ ljepša na drugoj strani, najljepša je ona na hrvatskoj grani.
  Čuvajte hrvatsku riječ.
  Pozdrav iz Australije
  Ruža

Leave a Reply