Related Articles

5 Comments

 1. 2

  Anonimno

  Normalno da nece nitko odgovarati.Svi znamo kako se radiloi kako se gradilo.Pravile su se kuce ikome je bil potrebno a isto tako i mnogima koj tu ne zive vec godinama .Ljudi koji su vani nemaju pravo na odstete gdje je voda bila ido Metra u kuci a u R.selu su dobivali odstete i obnovljene su supe isvinjci osobama koji nisu imali ni kapi vode u dvoristu.Vidimo koji su politicari cesce dolazili u selo pa je moguce da je mnogo novca zavrsilo i u njihovim dzepovima.Da je pravna drzava sigurno bivisse njih bilo pozvano na odgovornost.

 2. 1

  marco75

  Krivci se znaju a zna se i naše sudstvo. Tu je sve odmah bilo jasno da nitko neće odgovarati.

  1. 1.1

   Anonimno

   i tko je odgovoran ?

  2. 1.2

   Anonimno

   Naravno da se znalo

Leave a Reply