Related Articles

One Comment

  1. 1

    Slobodan Obradović

    Bezidejnost do zadnjeg reda. Na koji način će nove fotelje doprinijeti kvaliteti kulture, za razliku od starih stolica? Paa… ovaaaj…. nove fotelje… Učenici sjede svaki dan 6 sati na tvrdim stolicama u školi, pa to nije tema. U kino su ulupani novci u fotelje koje se koriste, koliko, sat i po, po izvedbi. Ako se već krenulo u uređenje unutrašnjosti dvorane, onda je trebalo osigurati mogućnost višenamjenskog korištenja dvorane. Nikako fiksirane stolice. Fiksne stolice su vraćanje 50 godina unatrag. Pristup otvorenog prostora, koji se može slobodno prilagoditi događanju, a ne obratno. U tom slučaju se u dvorani mogu ugostiti i putujuće izložbe, različiti sajmovi i prezentacije poslova i proizvoda, događanja na kojima ne moraš sjediti… Bilo bi smislenije, umjesto potrošiti novac za stolice (koje si već imao), uložiti barem u edukaciju ljudi koji rade u kulturi.

Leave a Reply