Related Articles

14 Comments

 1. 10

  Kante Pamelić

  Opredjelite se ljudi! Trebaju li vam zdrava i pametna djeca? Djeca koja će možda nekad nešto dobro (u)činiti ili potrošene nadrkane babe koje kruničaju i lažni branitelji koji si daju svašta za pravo samo zato što su ruku na kundak naslonili ?!? Postavite sustav vrijednosti i prioritete!!!

 2. 9

  Korisnik50

  Kako to da nema nigdje igrališta za nogomet?
  Živim u Zlatodolu i prije par dana kad sam prolazio na groblje sam vidio sa lijeve strane igralište sa golovima i travom, a u udaljenosti od 100 m od te djece. Pa me zanima kako to da nigjde nema igrališta a duplo je bliže od našeg igrališta na Zlatodolu.

  1. 9.1

   Anonimno

   To igraliste koje ste vidjeli je peivatni posjed!

 3. 8

  jedan zupanjac

  Sramota ti susjedi koji tjeraju dijecu dali imaju dijecu a i ako nemaju ima mijesta u starckim domovima

 4. 7

  Crnka

  Dječja igrališta …!!! Što će to današnjoj djeci ?!! Imaju računala,pametne telefone,play, onaj play ovaj…
  Članarina se plaća u ribolovnom..lovačkom društvu itd …u svim političkim strankama…e onda se mora plaćati i članarina u crkvenoj zajednici….

  Pozdrav,

 5. 6

  zabrinuti tata

  Milicevicu pustite vi dijecu oni ce se snaci vi morate voditi brigu sto ce Karamarko odluciti tko ce vladati a toliko si okupio sposobni ljudi oko sebe a robu mozemo samo kupiti kod kineza a i oni ce nas uskoro napostit neka vas bude sramota joj oprostite ipak ste vi iz domoljubne stranke pusti te mlade da rade sidi s te fotelje a ni SDP nam netreba

 6. 5

  zabrinuti tata

  Nemoj da slucajno trosite vrijeme na djecicu zupanja na vrhu s ovim sto imamo u gradu uesposobni i matoru garadu treba rasterati usranom metlom

 7. 4

  Anonimno

  Toliko su u gradu ozbiljno svatili ovaj problem niste mogli proci kroz kratku ulicu kada su izasli gospoda iz grada a gos Parmac je bio na celu kolone 66hahahaha

 8. 3

  Anonimno

  Svaka ćast sve na svom mjestu

 9. 2

  Željko Džoić

  Ama ljudi u ovom gradu je već odavno zavladalo pravilo da se mnogi problemi građana u potpunosti ignoriraju ili pak u najboljem slučaju licemjernim obećanjima amortiziraju tj prolongiraju za neka bolja vremena-crkni magarće dok trava naraste,odprilike to ispada tako.Kada su u pitanju problemi bilo koje prirode vrijedi samo jedno pravilo “ako nešto hoćeš naći ćeš naćina da to napraviš a ako nećeš naći ćeš sto razloga da to ne napraviš.Svaki problem vezan uz djesu-budućnost,esencijalni je problem svakoga grada i kao takvi zahtjevaju urgentna riješenja.U ovom gradu puno je zemlje prodano čiji su vlasnici između ostalog bila ili trebala biti i ova djeca,prema tome gospodo samo malim djelom njihova novca izvolite kupiti komad zemlje u slučaju da grad tamo nema svoju parcelu,napravite igralište,razveselite tu hrvatsku čeljad i pokažite da aktivno provodite pronatalitetnu politiku.U aktivnom provođenju ove politike i u rješavanju ovakvi i slični problema koji se tiću iskljućivo naše djece,pozivam i naše vjerske dužnosnike da daju svoj obol i potporu,neka se i oni oglase jer ova djeca nisu samo budućnost hrvatske države,oni su i budućnost hrvatske Katolićke Crkve.

  1. 2.1

   Plavusha

   Kakvi vjerski dužnosnici zar niste svijesni da se mora voziti novi auto,kakva Županjska djeca,pa i večina sakramenata se naplaćuje( bez fiskalnog računa) a stvar su osobnog izbora,pojedinci imaju ovlasti da žive kao carevi na račun svih onih kojima se iz plaće izdvaja prirez od 13% ak se ne varam,za šta,kakva igrališta kom još trebaju površine koje neće imati tko održavati jer novaca neće biti otići će u privatne džepove,gospodine Željko sad Vas ozbiljno pitam kakva budućnost??Da u Županji nema lažno prijavljenih stanovnika pitanje je dali bi imali status grad.
   Volim Županju ali nepravde je previše,knjige su skupe vrtić je skup,razmišljam da bi mi u Županji bolje bilo dati otakz i biti socijalni slučaj,zato što bih onda mogli imati barem 4 djece koja bi dobivala doplatak,na njih ljepa socijala, knjige besplatne,ljetovanje u Rogoznici,drva od grada,elektra da bon za struju, malo nešta na crnjaka natučem i uživam tri svijeta jer me grad potiče da ne radim a onda kad djeca budu punoljetna i ona su socijalni slučaj jer sam ih tako naučila, i super vrtimo se u krug možda malo raditi u javnim radovima pa imat naknadu sa biroa,možda ne…mogla bih nabrajati
   Ovako radim za 4000kn,imam jedno djete, kredit za kuću,minus u banci,čipiranog psa, veliku bašću,sve račune uredno platim,i smijem se jer sam zdrava i mogu raditi,a onda poludim kad odem u grad i vidim gospodu socijalne slučajeve u birtijama svi na stolovima android telefone poredaju, markirana garderoba, puši se Malboro…etc
   I šta da sad kažemo na sve ovo,kome su bitna naša djeca???Nikome osim nama samima

   1. 2.1.1

    Kraljica

    Sve ste dobro napisali živa istina

   2. 2.1.2
 10. 1

  Big brother

  Ne mogu da ne komentiram Parmaća, čudi ga što nije reagirao i mjesni odbor??? Šta je to mjesni odbor u Županji….hahahha, jel to ono kad HDZ potajno raspiše i provede izbore i kandidira samo svoje liste da drugi ne znaju pa triunfalno pobjedi kao i u drugim općinama što su znali napraviti…šta u Županji funkcioniraju mjesni odbori???Gdje im je sjedište, tko su predsjednici mjesnog odbora???

Leave a Reply