Related Articles

7 Comments

 1. 7

  Anonimno

  a jel ti mislis da je samo nogomet sport a uostalom skrenu si sa teme a ako govoris o cinjenicama i nogometnoj skoli koju toliko hvalite a sto i ja podrzavam sto su onda doveli 7 igraca gdje je su izdanci te skole a sto se tice zenske ekipe to je iskljucivo gradonacelnikov projekt posta nema sinova a sto se mene tice u gradu koji po nekim statistikama nema ni 10 000 stanovnika je apsurd da ima tri nogometna kluba jedna zenska nogometna ekipa i dva futsal kluba i koji ocekuju da najveci dio svojih sredstava dobiju iz grada a recimo jednog momka od 17 g koji je treci u Hrvatskoj u gadanju glineni golubova nitko ni da se sjeti a vjerojatno gradski oci to ni neznaju ali to je njihova sramota a cast njegovog oca koji to financira jer fala bogu to moze

 2. 6

  činjenice

  čitam komentare od Anoniomno i Slobodana Obradovica….

  Jel vi znate koliko je djece uključeno u rad nogometne škole Graničar? Od onih najmanjih pa sve do seniora?
  Jel znate koliko roditelja bude na tribinama kada je toplije vrijeme i gleda svoju djece kako treniraju?
  Jel znate da je formirana i ženska ekipa kojoj se svakim danom priključuju sve više curica/djevojčica?
  Jel znate da je došlo nekoliko novih/mlađih trenera?
  Jel znate da nogometni klub Sladorana također kvalitetno radi i okuplja velik broj djece ?

  Mislim da ne!!!!

 3. 4

  Anonimno

  sada Busa ispada veliki strateg pa sto nisu i Caki doveli 7 igraca bio bi i on prvi nego to je odradio g Coskovic covjek kojem su dok mu se djeca nisu pocela baviti nogometom sve lopte bile iste bile one za nogomet kosarku odbojku ili neki drugi sport a sada se dere sa tribina upravljajuci ekipom zesce nego Mourinjo dok je Stitar bio u sastavu Zupanje jebo je Davoru sve po spisku sto mu nije dovukao asfalt do njegovog pogona a sada tom istom Davoru puse u guzicu

 4. 3

  Slobodan Obradović

  Za novu sezonu 9 novih igrača. Da su kupili još 2 … mogli su dobiti popust za kupovinu cijele ekipe. Kuda vodi megalomanija može se vidjeti iz primjera Babine Grede. Nisu htjeli sportsku dvoranu tipa A, a niti tipa B, nisu je htjeli na lokaciji C, niti na lokaciji D, nisu htjeli da bude šućmuraste boje, niti šargopirgaste. I što su dobili? Ništa nisu dobili. Izgubile su generacije djece mogućnost kvalitetnijeg bavljenja sportom. Rezultat rada svih 11 načelnika je da nema sportske dvorane, a sada nemaju niti upotrebljivu školske zgrade. Učenike im razvoze po okolnim naseljima.
  Rezultat rada 13 članova izvršnog odbora NK Graničara (Davor Miličević, Mijo Ćošković, Tomislav Kovačević, Goran Lastavica, Damir Juzbašić, Branko Maričić, Ivan Užarević, Branko Filipović, Josip Nikolozo, Vlado Macko, Siniša Raguž, Slavko Živković i Darko Buljević) je trošenje gradskog novca na kupovinu igrača. Licemjerno je kukati kako nam mladi odlaze, a istovremeno trošiti to malo gradskog novca što imaš na kupovinu igrača umjesto da sva sredstva usmjeriš u domaću djecu i mlade igrače. Informacija za članove IO Graničara. Ove školske godine, je u dvije županjske osnovne škole, upisano 76 učenika manje nego prošle godine.

 5. 2

  Anonimno

  trener je neko vece izjavio na VTV u da su napravili super posao doveli su sedam igraca i jos su se u klub vratila dva decka nekadasnji granicarci prema tome pitam se tko je igrao lani, i ljepo pa polako citam neke prosle komentare gdje neko veli da ta ekipa kosta grad Zupanju samo place oko 30 000 kn trener kojeg na racun placa savez a na crno granicar pa treneri mladi dobni skupina pa Fric koji je na placi komunalca, pa prevozi, itd, itd a spocitavalo se svojevremeno RK ZupanjI koliko trosi mjesecno, barem nisu igrali B. Gredom , Gunjom ,Jurjevcom itd i nisu sigurno trosili toliko, i jos jedna opaska gdje se recimo nemoze pomoci KUD Kristal sa par tisuca kn da ode na takmicenje na kojem su lani bili prvi ali za igraca Kvesica ima 3500,00kn svaki mjesec.

 6. 1

  Slobodan Obradović

  Recept za sreću. NK Graničar prvi na tablici. Predsjednik kluba, ujedno i gradonačelnik, je sav sretan – izjavio trener. Ako želite biti sretni, dođite i vi. Zašto da budu sretni samo oni koji troše gradski novac. Vašim novcem su kupili više od pola ekipe pa možete zajedno pjevati: Kad si sretan …

Leave a Reply