Related Articles

6 Comments

 1. 4

  Slobodan Obradović

  Ciljane izmjene redovna godišnja zanimacija gradske uprave. Grad prijavio 5 projekata, od toga tri
  str. 26. Ciljane izmjene …
  str. 26. Ciljane izmjene …
  str. 27. Ciljane izmjene …
  https://razvoj.gov.hr/UserDocsImages/Arhiva//Izvjesce_o_procjeni23072012.pdf
  Rezultat prijave: nula odobrenih, nula kuna.
  https://razvoj.gov.hr/UserDocsImages/Arhiva//Odluka_o_odabiru_projekata23072012.pdf

 2. 3

  mrki

  Vrle gradske sluzbe!!! Ne znaju niti prepraviti godinu kada objavljuju poziv za javnu rapravu. Tezak je to posao, velike su im brige za vratom. Kako otici na pijacu za vrijeme radnog vremena ili u obliznji kafic pa ne stignu primjetiti da im je svugdje ostala 2013. godina

  1. 3.1

   plavusha

   bravo,mislila sam da je kriv link,i u više pokušaja konstantno ista stvar 2013.godina

 3. 2

  APOLITIČAN

  Juhuuuuuu!!! Dragi sugrađani, danas su završeni radovi na prilazu kod vrtića. Popločan je nogostup, za naše najmlađe. Opločnjaci su baš prilagođeni njihovom uzrastu, sve je ravno da ravnije ne može biti, a boje su prekrasne (cvijeće, bubamare, autići…). Parking je ocrtan, tipske garaže(nastrešnice) napravljene, svi zadovoljni. Živjela naša lokalna samouprava.
  I još ako može jedna glazbena želja “LAŽI, LAŽI, LAŽITE NAS”

 4. 1

  pričuva

  Hoće li i kada doći na red uređenje parkinga i SIGURNOG pristupa vrtiću??? Zna li itko?

  1. 1.1

   plavusha

   Naravno da gospodu ne zanima sigurnost naših najmlađih,briga njih što djeca kad pada kiša gaze kroz bare da bi došli do vrtića,izbjegavajući rupe s vodom i naravno pojedine brižne roditelje koji bi da mogu autom ušli direktno u vrtić ne mareći na pješake

Leave a Reply