Related Articles

8 Comments

 1. 8

  Uskok

  Iščešljat treba porijeklo imovine nekim glavozdanima.Kradljivci su gori od četnika jer su pokrali sve pa mladi moraju bježat.Mijenjat Ustav i sustav, u dubrovačkoj republici gradom upravljali zbog korupcije samo po 2 mjeseca a glavozdani po 2-3 mandata.

 2. 7

  Crna ovca

  Onaj tko ima i finacijski je “potkovan” taj i nebi kupovao u Županji (da nebi susjeda nosila isto) 🙂 a onaj tko nema vec je navikao na Orašje i određene tržnice…A što se tiče fondova,žalost…toliko mogućnosti ,ništa iskorišteno

 3. 6

  Crna ovca

  Sada grad sve više tone i prazni se…ne nadam se uskoro bazenu,a još manje klizalištu ili shoping centru! Ima tu nešto i u mentalitetu ljudi,dosta se toga i otvorilo pa zatvorilo,a malo ce toga opstati u Županji…

 4. 5

  Poštenjačina

  Pa u našem gradu i našim umišljenim vlastodršcima ne trebaju glasači,nego samo oni koji klimaju glavama(tkz.klimavci).A za bolje sutra, nas i naše djece moramo se izboriti kada dođu druga vremena ili neka druga županjska proljeća.

 5. 4

  Crna ovca

  U Županji je nekada bilo bolje za živjeti ali niti blizu nekih Hrvatskih gradova,sada je to “blizu” vrlo daleko…Mislim i na školstvo,zdravstvo,ponudu za odrasle i djecu,perpektivu,radna mjesta,kulturno-zabavnih sadržaja..i još mnogo toga…

 6. 3

  cinkerhaha

  ..pa i sad su djeca glasala-kad su glasovali kako su glasovali odrasli-kao djeca! 😀

 7. 2

  Istina

  Šteta što djeca nemaju pravo glasa…već odrasli mudraci. Koliko ste dugo na vlasti g. D.M.?? Što se čekalo do sada? Gdje vam je žena radila prije vaše pozicije, a gdje danas? Što je sa svim propuštenim iz fondova? Kakva je to ekipa oko vas, znaju li išta kvalitetno napisati, kakav program, projekt? Otkud Požegi ili Gradiški veleučilište, bolnica, bazeni….to su veći gradovi od našeg, ili su ipak imali sposobnije ljude na vlasti? Ili vi računate kako to sve imamo preko, u Orašju…pa kog će nam vraga…imamo mi šetnicu…za bolji zalet i skok u Savu. Baš vam hvala, gradonačelniče…vašim odanim biračima još više! Zato ćemo i nestati kao grad, u svakom mogućem pogledu!

 8. 1

  zlatko99

  trebali bi malo s dijasporom kontaktirati mozda bi se nasao i sponzor za bazen u zupanji . A ja mislim da ich je bilo koji su bili odbijeni

Leave a Reply