Related Articles

4 Comments

 1. 4

  Oko sokolovo

  MAXI u Orašju je belgijski lanac trgovina.Istina,vladala je povoljna klima da se dodijeli zemljište za city centar povoljno a poslije toga se kreditima digao objekt koji je više od 50% u najmu (DM,Dichmann,Yorker,Eronet,Mana,Planika,Stanić,Bel lissima,zlatarne itd.).Županja u ratu nije znala iskoristiti kolone auta na skeli 10 ratnih godina i izgraditi kakve objekte za hranu i piće jer su se u Orašju u tih 10 godina ljudi na tome obogatili.Znači nema inventivnosti,ideja, volje a i stvar je mentaliteta i luđački striktnog provođenja Zakona dok se na drugoj strani skroz krše jer je pravosuđe kilavo i traljavo i gdje vlada pravosudna mafija koja tumači šta gdje i kako hoće.Znači Slavonija mora naći model da se prilagodi i da se malo trgnu učmale guze a ne da sa predrasudama gledaju na Bosance i Srbijance…

 2. 3

  Slobodan Obradović

  Poslodavci kojima su isplaćena sredstva do 31.XII.2014 godine za korištenje Mjera aktivne politike zapošljavanja u nadležnosti HZZ-a
  http://www.hzz.hr/default.aspx?id=19186
  Prvo klikni dolje lijevo na T-1 NPZZ
  Home / Find / Upiši: Županja / Find Next / Enter Enter Enter

 3. 2

  Ima obavezno

  A tko je tu kriv? U Borovu je prosjecna dob zaposlenika preko 50, koji naravno nisu u toku s marketinškim i tehnološkim trendovima. Kada je netko zadnji puta čuo ili vidio reklamu za Borovo? Trovine i lokali im izgledaju isto kao prije 25 godina.

  Svi se preseravaju kako mladi odlaze i onda na izborima daju glas dokazanim uhljebima i kriminalcima, a tim mladim obrazovanim ljudima, za kojima liju tolike suze, ne daju ni trunku povjerenja ni odgovornosti.

  A što se tiče Bosne, usporedite Maxi i trgovine kao Boso i Patričar kod nas. Pametni ljudi su shvatili da profit dolazi od ulaganja, a ne kaljužanja u svom blatu i prigovaranja kako im, eto, ne ide iz ovoga ili onoga razloga.

 4. 1

  jo

  živila partija ,živio adze

Leave a Reply