Related Articles

4 Comments

 1. 4

  Anonimno

  tocno, recimo natjecaj prije par godina za cistacicu u domu zdravlja ponistavan je mislim tri ili cetiri puta sve dok nije izvjesna gospoda inace zena poznatog zupanjskog sumara i svalera i normalno clana HDZa skoro napisala svoje ime u zamolbi, a doticni gospodin inace gradonacelniku viri iz guzice, mada nas gradonacelnik ima stvarno veliku guzicu ali ipak nemogu svi stati

 2. 3

  Anonimno

  kod nas to tako funkcinira natječaji se objavljuju kad se već netko zaposli ili u nekim drugim županijama tako da i ne znaš za natječaj a naš gradonačelnik e s njim moraš biti dobar ako hočeš bolji posao i onda se čudimo kad netko počne negdje raditi a nije bilo natječaja

 3. 2

  Andrija

  U Zupanji ne mozes dobiti posao ako nisi prvo pristupio kriminalnoj organizaciji hdz. Onda je ovakav rezultat sasvim ocekivan. Sve tone, a svi se zajedno tapsu po ramenima i hvale jedni druge. Sve je super dok god je klika grupirana i dok brod pluta. Celavi se sigurno raduje sto su ovce ekstremno glupe.

 4. 1

  Anonimno

  Narod ima vlast kakvu zaslužuje. Prestanite kukati kako sve propada, tražili ste imate!

Leave a Reply