Related Articles

One Comment

 1. 1

  Slobodan Obradovic

  Bio sam na sastanku rekreativaca i A grupa folklora s predsjednicom KUU Kristala Županja gospođom Anicom Baturinom i tajnicom gospođom Kajicom Stipandžijom. (21.7. 2021.) Tema, zbog kojeg su folkloraši pozvali predsjednicu i tajnicu na razgovor, bila je odlazak nekoliko voditelja sekcija, izjave u programu Radio Županje, početak proba, nastup na Jesenima… Umjesto razgovora i dogovora, predsjednica i tajnica održale su predavanje, ja pa ja…
  Mlada ekipa A grupe je sadašnjost i budućnost ne samo folklora nego i Županje. Aktivni na poslu, školi, KUD-u, crkvi, gdje god treba možeš se osloniti na njih ( i na rekreativke, radne i paradne). Umjesto da su ih pitale za njihova razmišljanja, želje, uključile u razgovor, predsjednica i tajnica su, onako s visoka, govorile što one planiraju i kada učiniti…
  Ružan pristup koji ne dolikuje komunikaciji vodstva uprave. Predsjednica udruge treba biti predsjednica svih članova pa makar se sa nekima i ne slagala.
  Inače se iz Kristala izlazi glasno i veselo. Ovaj put je to bilo tužno i s knedlom u grlu.

Leave a Reply