Related Articles

3 Comments

 1. 2

  Anonimno

  Predlažem novinarima da naprave članak o Obradoviću, da vidimo njegove karakteriste. Pošto pljuje po svemu, bilo bi dobro vidjeti njegove reference?

  1. 2.1

   marco75

   Čovjek piše ono što misli i ne krije se iza anonimnih pseudonima.

 2. 1

  Slobodan Obradović

  Župan zapeo za dvije decimale od kune iz projekata i na to potroši pola razgovora. Niti riječi o nezaposlenima, to što u VSŽ ima više umirovljenika nego radnika se ne spominje, broj učenika u školama VSŠ se prošle godine smanjio za 1200 učenika. Broj rođenih prošle godine u VSŽ je 1400, a broj umrlih 2400. VSŽ je na 20 % od prosjeka RH. Prema konkurentnosti na 21. mjestu od 21. Na to što se odlazi glavom bez obzira, okreće se glava. Siromaštvo nije tema.
  Ako je za Županjski list onda bi bio red nešto reći o županjskom kraju. No, to je univerzalni „razgovor“ koji važi za sve novine i za sve prigode.

Leave a Reply