Related Articles

5 Comments

 1. 3

  Clark Kent

  Mozda bolje da pocnes gledati filmove za odrasle, jer kad bijela tvar udari u mozak svakakve misli covjek preko tastature pretoci u slovo…

 2. 2

  Goldy_zu

  Gosp. Zeleni zub-u, ako imate misljenje ne se skrivati iza pseudonima, predstavite se imenom, prezimenom ili nadimkom, ocito su americki filmovi i serije o MC-klubovima ostavili veliki trag na vama po pitanju poimanja bikera, svaki prvi cetvrtak MK ŽU ima sastanak u caffe bar-u Vertigo…pa naidjite na pivo 😉

  1. 2.1

   zeleni zub

   Goldy..nisu u pitanju serije, to se više zovu dokumentarni filmovi:)..A filmovi, bolje nečemo..e sad, druga je stvar što ja poštujem i divim se nekim bikerskim klubovima..o razlikama između Mc i Mk također nebi, jer ja to poštujem..Brate, pa vi nemate svoj prostor, koji klub nema svoj prostor..vi imate sastanke u kafiću, ajd da je bar neki bike-rock, al nije..Nečemo brkati pojam biker i vikend, ljeto mororist, jednima je to život, drugima zabava..I nemoj podcjenjivat moj stav, nemoj se rugat..Poimanje bikera mi nemoj spominjat, jer u biti, ameri su ti koji su prvi osnovali klubove, pisana pravila itd..ako se vi ili ti tome rugaš, kakav si ti biker..:)..

   1. 2.1.1

    Goldy_zu

    Vidi Zeleni zub-u, moja malenkost se ne ruga nicijim stavovima, tako ni tvojima, “mrtva puhala” vrijedja mene kao clana MK ZU, i svakome cu odgovoriti i ako treba suprotstaviti se tko god djelom, slovom omalovazava ili ismijava moj moto klub i njegove clanove, dodji na pivu ako te zanima zasto MK ZU nema prostor i sve ostalo sto si nabrojao, moto scena se jako promijenila od vremena koznih jakni i ostalog sto napominjes, svatko ponaosob iz MK ZU zivi zivot bikera prema svojim mogucnostima, zasto Vertigo??? Paa jer je to bila rock birtija i nas clubhaus, ali…vremena se mjenjaju pa nije zamjeriti covjeku sto je od rock birtije napravio, za njega, komercijalniju verziju lokala….a nama ostala navika…aaa opce poznato je da se navike tesko mjenjaju…
    To ti je ukratko.
    I da: ne moras se diviti MK ZU kao nekim klubovima sto se divis, ali postuj.. jer za ne postivanje i vrijedjanje…. piiiiiip ziv bio ???

 3. 1

  zeleni zub

  Mk Mrtva puhala bi se ova ekipa treba zvat..I sve manekeni, pogotovo ovaj čelavi s naočalima..pa jbt, bikeri imaju duge kose, brade, nose kožnu odječu..u biti razlikuju se od drugih..Moto klubovi su nekim ljudima svetinja, vi do sad ste se samo igrali bikera (čast izuzecima, neki od njih su vozili Mz-e i Jave prije 35-40 god)..nije bit biker samo ako imaš bike i nosiš kožni prsluk s imenom kluba..U stvari Mk Mrtva puhala uopče nije loše ime..!!..

Leave a Reply