Related Articles

38 Comments

 1. 15

  Labirint

  Županja več 16 .g. ima samo jedan problem a taj je da nije dobila gradonačelnika koji je sposoban voditi ovaj Grad na način da ne propada i da se razvija i da napreduje .
  I točka.

  Otok nas je prestigao , a i sela idu ispred nas.
  Aktualni gradonačelnik se postavlja kao da je ovih 16 g. netko drugi vodio ovaj Grad a ne on.
  Pa onda po tome to sve što nam se događa nekome drugome treba pripisati a ne njemu.
  Malo sutra.
  Njegova politika vođenja Grada je više ličila na politiku koju vodi stečajni upravitelj u posrnuloj firmi.

  No on je preuzeo Grad u sasvim dobrom stanju a ostavlja ga “posrnulog.”
  Tu je kvaka.

  Reply
 2. 14

  Kaspar Hauser

  Don Quijote ja sam čuo da je gđa u nekakvom proširenom timu sdpa. Pa sada me zanima jel ona toliko bitan faktor da nekoga anketira. Da sam na mjestu Davora kao i Juzbašića, nebih odgovarao na anketu. Vidim mnogi ste pod raznim pseudonima, baražnom paljpom napali ljude drugog mišljenja. Ali iskreno na ovake teme napadaju i jalno komentiraju dvije vrste ljudi.
  Tzv.polubabe koje su se fizički i mentalno počele pretvarati u kukca iz Kafkinog preobražaja, i tipovi koji nisu ni iz petog pokušaja nešto konstruktivno i pametno napisali.

  Reply
  1. 14.1

   Pametnjakovič

   O kako si ti pametan.
   Pa gdje si bio do sada.
   Jesu i tebi poklonili bon od 100 kn.?

   Reply
   1. 14.1.1

    Neznanac

    Pitajte ga sto on to jede kada je tako pametan?

    Reply
 3. 13

  Uz tebe smo

  Like za Nikolinu 😀😃

  Reply
 4. 12

  Sorry

  Upravo si time što si ignorirao građane i njihova pitanja najvjerojatnije izgubio izbore.
  Takve političke gluposti ne rade ni diletanti.

  Reply
 5. 11

  Ivana

  Moj glas više nemaš. Sramota.

  Reply
 6. 10

  Ruglo

  E moj Juzbašiću upravo si ostao i bez moga glasa

  Reply
  1. 10.1

   Biti ponizan a ne bahat

   I bez našega.

   Reply
 7. 9

  Don Quijote

  Damire nebi ni ja odgovarao na pitanje osobi koja je sklona sdp-u, koja sudjeluje u vođenju stranice gdje se potkapaju svi politički akteri osim njenog sdp-a.

  Reply
  1. 9.1

   Vjerodostojan

   Ja bih Vas zamolio da iznesete nekakvu činjenicu koja bi mogla potkopati Maria Galovića na osobnoj razini…

   Reply
   1. 9.1.1

    Biti ponizan a ne bahat

    Ti si sigurno zavidan na mlade uspješne i poštene ljude.
    Jadno s tvoje strane. Stidi se.

    Reply
    1. 9.1.1.1

     Vjerodostojan

     Upravo suprotno, nama trebaju mladi, uspješni i pošteni ljudi da upravljaju gradom a ne ekipa koja bi bez pomoći politike bila kruha gladna.

     Reply
  2. 9.2

   Biti ponizan a ne bahat

   Pitanja su od građana i odgovori idu građanima preko portala.
   A građani zaslužuju odgovore i imaju pravo na njih.
   Nema pitanja sdp, hdz, dp..i to.
   Promašena teza je to.

   Reply
  3. 9.3

   Nikolina Blažanović

   Poštovani Don Quijote, voljela bih se osvrnuti na Vaš komentar. Mislim da on više govori o Vama, nego o meni. Zapravo se Vi doimate slijepo odani jednoj političkoj opciji bez propitivanja pa ne možete ni zamisliti da bi netko drugi nešto mogao napraviti nepristrano, bez obzira na osobna uvjerenja i mišljenja. Svaki dan radimo s raznim ljudima i svi oni imaju nešto što nam se sviđa više ili manje. Svi o svakome možemo misliti svašta, ali posao bi trebao biti napravljen nepristrano. Skromno smatram da se to vidi kroz ove intervjue, ali i emisiju za mlade koju sam organizirala. Štoviše, smatram da je postaviti ova pitanja, koja su uputile naše sugrađanke i sugrađani, ljudima koji će sutra određivati gotovo sve u našem gradu hrabro.

   Reply
   1. 9.3.1

    Don Quijote

    Poštovna Nikolina Vi ste o sebi dovoljno rekli. Skroz ste nebitni čak i ljudima u vladtitoj stranci sdpu. Nemojte mi stavljati u usta nešto što nisam rekao. Ne podržavam nikoga niti sam ovdje da bi nekoga branio. Ali svi ljudi u Županji znaju da ste u timu gore navedene stranke, pa zašto bi Vama netko odgovarao na pitanja , gdje vi slavodobitno svojatate birače zna se za koga.

    Reply
    1. 9.3.1.1

     MotherofDragons

     Krivi nadimak si odabrao. Bolje bi ti pristajao Sancho Panza, njegov naivni štitonoša koji zna kako mu je gospodar malo lud, ali hej, bit će para! Vidjet ćeš tko je nebitan na kraju priče, poštovani gospodine. 🙂

     Reply
    2. 9.3.1.2

     Biti ponizan a ne bahat

     Vi ste anononimni Don Quiote totalno nebitni .
     Nikolina nije koliko je nama poznato članica nijedne stranke. A vi njen trud i znanje omalovažavate i to još pod pseudonimom.
     Sakrivate se. Ona se potpisala.
     Trebali ste se potpisati kao ona.
     Lijepo Vam je odgovorila.
     A za nas ste vi u političkom smislu obična ništarija.

     Reply
   2. 9.3.2

    Samo naprijed

    Bravo Nikolina.
    Svaka ti čast na hrabrosti i razvoju demokratskih procesa i poticanju transparentnosti politike i političara
    u našem Gradu.😀

    Reply
 8. 8

  Sportaš

  Kakav autogol!

  Reply
  1. 8.1

   Biti ponizan a ne bahat

   To bi bilo nogometu kao da golman uhvati loptu.
   Umiri ju i onda je gurne u svoj gol.

   Reply
 9. 7

  Biti ponizan a ne bahat

  Čak se i Miličević odazvao i odgovorio na pitanja.
  Po nama je odgovarao površno i reda radi no ipak se odazvao.

  Svaki kandidat koji želi obnašati javnu funkciju dužan je odgovoriti na pitanja. Tim više što su ovo pitanja građana.
  Postavlja se pitanje zašto je on uopće ušao u ovu utrku?

  Reply
  1. 7.1

   Jole

   Netko ga je nasamario izgleda,a sad ne može odustat jer je uzeo pare da zabije nož u leđa HDZu. Izdajice treba kazniti na izborima.

   Reply
 10. 6

  zupanja

  sutra da treba u rat doticni i ekipa bi nam kao i HDZ-u okrenuli leda, a jedna starija dama uciteljica da ju ne imenujemo koja je bila vjerna HDZ-u tako brzo sve zaboravila jer joj cerka nije postala direktorica vrtica o onda i zet ode u SDP dvije stranke su ipak vise od jedne a vlast je slatka

  Reply
  1. 6.1

   Promatrač

   Dobro jutro Županjo. Pa zar niste shvatili da su oni tu iz osobnog interesa. Zato su pravili skandale. Nisu građani baš takve ovce i treba glasat kontra Nezavisne liste Damira Juzbašića.

   Reply
   1. 6.1.1

    Biti ponizan a ne bahat

    Ali i.kontra Miličevića. Isti su.

    Reply
  2. 6.2

   Šaban

   Da treba ponovo u rat, vjerojatno bi ste nas Vi na čelu kolone sve vodili. Samo iskreno, ne znam na koju stranu !? Tri strane ste odmah prekrižili. Vjerojatno na četvrtu, ili ne daj bože.. petu ! Znate valjda da takvi imaju nezahvalno ime.

   Reply
  3. 6.3

   Biti ponizan a ne bahat

   Velika je vjerojatnost.

   Reply
 11. 5

  Šaban

  Nakon nekoliko šokantnih blic prevrata koji su danima bili glavna tema u Županji i gotovo triumfalnog povratka u grad gdje se očekivalo da svi ostali budu samo blijeda sjena političkom mastermindu iz Zagreba, on umjesto da nas do kraja šarmira drži se nekakve uvrnute političke taktike šutnje baš onda kada bi trebao pričati ! Interesantno i zanimljivo. Možda nešto i ostali nauče od njega! Bilo bi prejednostavno objašnjenje da se uplašio drugog pitanja

  Reply
 12. 4

  Vjerodostojan

  Kada osoba koja pretendira na izborima pobijediti i preuzeti poziciju gradonačelnika odbije intervju na jednom lokalnom mediju opravdano je postaviti pitanje zašto? Realno u gradu imamo dva relevantna lokalna medija, do jednog od njih, radija, teško je doći svima osim Miličeviću. Pruži ti se mogućnost da kao i ostali kandidati dobiješ mogućnost besplatnog promoviranja a ti odustaneš.
  Pitanja koja su postavljena kandidatima otprilike su ista, normalno je da te se mora pitati za situaciju oko HDZ-a. Dokazuje li ovaj tvoj postupak da si stvarno na sve pozicije bio postavljen samo zato što si bio član HDZ-a, ili pokazuje da si nedorastao poziciji gdje ćeš morati misliti svojom glavom i voditi grad u pravom smjeru?

  Reply
  1. 4.1

   Sudija Drud

   Upravo to. Nedorastao poziciji i ne zna misliti svojom glavom. Jer da je mislio svojom glavom ne bi radio sve ove skandale i pravio cirkus u HDZu koji mu je sve omogućio. Sad radi po ko zna čijem nalogu i tko zna čiji je lutak. Nema logike u ničem što radi.

   Reply
   1. 4.1.1

    Vjerodostojan

    Da je mislio svojom glavom ne bi dozvolio Miličeviću da uništava grad i da raseljava građane Županje, digao bi glas puno prije nego smo se kao grad prepolovili. Ovako ispada da su napravili cirkus samo zato što su si momci umislili da je došlo njihovo vrijeme…

    Reply
    1. 4.1.1.1

     Biti ponizan a ne bahat

     Izgleda da nije došlo njihovo , već.nečije drugo a da je Miličevićevo prošlo u politici.

     Reply
    2. 4.1.1.2

     Uz tebe smo

     Bravo.

     Reply
   2. 4.1.2

    Biti ponizan a ne bahat

    Slažemo se.

    Reply
 13. 3

  Uvik kontra

  Mislim da ni V.F. neće glasat za tebe nakon ovoga. Iznevjerio si ga,a najveći fan ti je. Hahaha

  Reply
 14. 2

  Marina

  To poručuje Županjcima da ga boli k… za njih. Sramota.

  Reply
 15. 1

  Drele

  Zaboravio je šalabahter,a ne zna odgovore. E moj Juzbašiću i ti bi bio gradonačelnik.

  Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here