Related Articles

One Comment

 1. 1

  BronX2%

  opet adeze jase i piski po svima nama. sve su te kuce kao i cijela tvornica izgradjene rukama radnika secerane. sve je vec jednom placeno. sad odjednom treba parazite jos jednom platiti. a seceranci sute. sad bi im nabio cijenu da im oci ispadnu. pa neka i parazitska drzava i lokalni serifi uvjeravaju kako moraju jos jednom kupit ono sto im odavno pripada.
  uostalom hdz i svi ti kriminalci rade tako od raspade one zadnje drzave. tako je saptom pala i posavina, mednik, stanica za tehnicki pregled, posavina kao i mnogi drugi.
  sve je to nekad bilo u rukama radnika koji su sve stvorili da bi cuvenom pretvorbom sve palo u ruke krajnje sumnjivih likova (slobodno reci – kriminalaca) koji su sve rasprodali.
  ove ponovne otimacine novaca su se fino sjetili.

Leave a Reply