Related Articles

22 Comments

 1. 16

  jozef

  Onaj kandidat koji bude dao besplatne udzbenike za osnovno skolce bit ce gradonacelnik jer u ovom gradu ima i ovako malo djece pa vjerujem da ce imati podrsku roditelja a i vecine gradana.

 2. 15

  Zupanjka

  Svi komentiraju ajmo nesto prromjenit zasto gradonacelnik ne uvede besplatnu predskolu ionako sad ima djece ko na selima

 3. 14

  Pretrpan poslom

  Hoću posao u uredu, nemam škole i ne znam ništa radit, takvih ova država ima najviše..

 4. 13

  golać

  kako vjerovati Džoiću kad je u startu fintirao kao nezavisni,ha ha

 5. 12

  Big brother

  Najbolji su mi ovi komentari nisam ni za jednog ni drugo i ne izađe na izbore dakle podupire postojeće stanje, podupire Davora, dakle za Davora si…Jedino ako izađeš na izbore i učiniš listić nevažećim onda tek potvrđuješ da nisi niti za jednog niti za drugog…

  1. 12.1

   hm

   psi laju karavane prolaze.. fukare ostaju..

 6. 11

  Lopatu u ruke

  Nisam ni za jednu ni za drugu stranu.., ali sačuvaj nas Bože gladi, rata i ovih pasa što i na vjetar laju…

 7. 10

  Zoran Lucić

  Gospodo, bilo bi izuzetno lijepo i fer od svih nas da se, kada iznosimo činjenice i prozivamo druge, barem i potpišemo pravim imenom, a ne kukavički se sakrivati i lajati bez veze. Dakle ako imate već toliko hrabrosti napisati komentar imajte i muda potpisati se i stati iza svojih riječi.

  1. 10.1

   hm

   gospodine Luciću
   Pseudonim (stargrčki ψεῦδο = lažno, ονυμα = ime) jest lažno, drugo ime pomoću kojega se neka osoba predstavlja s ciljem zatajivanja svog pravog identiteta ili kao način da se osoba predstavi u drugom svjetlu ili za razbijanje predrasuda oko podrijetla ili pripadnosti pojedinom spolu.

   danas je dopušteno koristi ga (Pseudonim) pod uvjetom da se kako ste naveli inose činjenice, ne prozivaju drugi bez argumenta i ne “laje bez veze.
   nije nužno da zbog toga netko nema muda kako navodite u vašem komentaru.

 8. 9

  PeroOptimist

  Vidim komentare Huber,Saric… Moje skromno misljenje je da nisu bitna imena nego da li ti ljudi slijede neke ideje… A ideja o -30% je dobra ideja, iako neznam kako ce je ispuniti… Bitno je samo da oni to ispune, da se u ovog gradu lakse zivi… Vrijeme je da razmisljamo samo o lokal patroizmu… a ne na neke glupe podjele (crveni, plavi, crni…) koje nam nista dobrog ne donose nego samo da nas bolje pljackaju…

 9. 8

  činjenice

  ovako je bilo prije četiri godine

  “Već nekoliko dana na neslužbenoj anketi za gradonačelnika grada Županja, na nezavisnom portalu http://www.zupanjac.net , uglavnom vodi gosp. MATO ZOVKIĆ. Pogledati preslik sa anketea, stanje dana 10.05.2013, oko 10.15h.

  1. 8.1

   županjac

   Točno tako. Pravo stanje ćemo saznati tek nakon izbora kada glasa i onaj ogromni dio koji ne ide na internet i ne sudjeluje u ovoj internet anketi, a taj dio kojeg zovemo “tiha vojska” u većini slučajeva prevagne svojim glasovima. Ova anketa je u stvarnosti poticaj na izmjenu mišljenja i diskusije na temu izbora, i prvenstveno služi kao poziv na glasovanje 21.5.

 10. 7

  Zlatuna

  U svakom slučaju treba promjena masinerija je uigrana jeb…ceste i staze a bazen pravite penzionerima samo su oni još ostali u jeb…. Županji . Obične patike moraš kupiti u vk pod

 11. 6

  Optimista

  Svatko može kritizirati, ali samo stručnjak zna hvaliti…

  1. 6.1

   DAVORE ODMORI MALO , ZASLUŽILI SMO

   Dobro stručnjače kako pohvaliti politiku koja je poskupila vodu 40% , komunalnu naknadu 40% , smeće 40% , poslove u gradu daje firmama iz Vinkovaca a naše i ne pita a zbog te i takve politike i projekata ljudi odlaze i Županja i gradonačelnik je toga svjestan i to planira rješti realiziranjem sportskog centra.
   Gdje nalaziš podlogu za optimizam ukoliko HDZ i Davor Miličević dobiju priliku da realiziraju svoje projekte na način kako su to do sada radili?

   1. 6.1.1

    činjenice

    Problem je što ovdje može pisat tko što hoće, bila istina ili ne……………….Vi ste pogotovo sada aktivni pred izbore i naravno glavni adut vam je paljba….
    Jedan mali podsjetnik……
    I prije četiri godine je na županjcu bila anketa prema kojoj sadašnji gradonačelnik nije prošao ni u drugi krug, a svi znamo kako su izbori na kraju završili, tako da….

 12. 5

  Niko

  Huber i Šaric ???? Jbote pa da se odselim iz Zupanje .

 13. 4

  Pero Ložač

  Koga god da izaberemo , sigurno je da neće biti lošiji od prethodnika (prethodnih).
  U svakom slučaju bit će ludo i nezaboravno

 14. 3

  Srijeda

  Slobodan Obradović (pa opet brišite komentare) !!!

 15. 2

  neznalica

  Hajd nek mi netko objasni ali ozbiljno, kako je moguce da jedan grad ima vise biraca nego stanovnika?

  1. 2.1

   Slobodan Obradović

   „Umrle osobe više neće moći glasovati“ naslov teksta na stranici Ministarstva uprave. https://uprava.gov.hr/objavljen-registar-biraca/13409

 16. 1

  Šokac

  Niti jednog. Davor je pokazao što (ne) može i koji su mu kapaciteti, tu nema više napretka, možemo samo dalje propadati. A Roka je i dalje član SDP-a, a izmišlja neke “nezavisne” liste – još nije ni zasjeo na vlast, a već je počeo muljati. I još na listu stavi Šarića I Hubera. Nema tu sreće.

Leave a Reply