Related Articles

13 Comments

 1. 8

  činjenice

  Zelenooka, ja iskreno mislim da je teško podmititi, nagovoriti ili obećati nešto, a pogotovo kada je to 1932 ljudi koji su dali glas HDZ-u za vijeće, odnosno oko 2150 gradonačelniku….. i mislim da je na ovim izborima napokon pala teorija kako hdz pobjeđuje zbog svojih članova….
  Koliko čujemo od članova, navodno ih ima oko 500 (na papiru 1200)…..

  1. 8.1

   DAVOR LAŽE

   HDZ Županja ima 2000 članova , prema riječima gradonačelnika.

   1. 8.1.1

    marco75

    Što je tu novo? Nije on kriv što e na vlasti bio i ostao, kriva je županjska “stoka sitnog zuba”.

 2. 7

  HDZ-ovac do smrti

  Poštovani građani Županje birali ste 21.05.2017. godine i izabrali, slijedeća Vam je prilika 16.05.2021. godine,cijenite svoj glas, netko ga je dao HDZ-u, netko nije, a većina nije nikome, gdje će tko biti tada nitko ne zna, a zna se tko će do tada vladati Županjom!

  1. 7.1

   DAVORA DOŽIVOTNO ZA GRADONAČELNIKA

   sućut građanima Županja

  2. 7.2

   Zelenooka

   Najzalosnije je a istodobno i smiješno… Veliki postotak uopce nije izašao na izbore…HDZ vlada opet na temelju manjine od koje je vecina kao i svake godine dobila “mrvice” kao mito da bi glasala za njih…Podmićivanjem,obilazenjem,nagovaranjem,obecavanjem…tako se kupuju i održavaju glasovi za njih…

 3. 6

  Big brother

  Vrtić mora biti besplatan i točka, neka se manje asvaltira i bit će i za ostatak od djela dosadašnje sufinancije…

 4. 5

  Zaboravitenas

  Sramota koliko Davor škrtari na tom malom broju djece ni za knjige se nema puj puj gadosti od Županje jedva čekam da se odselimo nas petero pa neka ima još manje djece i radno sposobnih i neka vam ostanu samo penzioneri, i starci, gadi mi se ovaj grad u šta se pretvorilo kad se za djecu nema,kako Bandić namakne i za preobuku a tamo su vrtići po 200 kn, knjige besplatne za prvašiće, srami se Davore užas užas puj puj

 5. 4

  PeroOptimist

  Zelenooka, u pravu si sto posto. Što nije uzeo njihov prosjek plaće u gradu od svih građana. Pa da vidimo tko najviše plaća u odnosu na primanja i prosjek plaća u gradu. Dublja analiza ja bi to rekao. Što nas je manje to ćemo više plaćati sve, a njih je sve više i više i sve manje rade, a plaće su im sve bolje i bolje…

  1. 4.1

   Zelenooka

   Tako je,dublja analiza…nas je sve manje i manje… U Zupanji Ce zivjet “dobro” i zaposljavati se samo “djeca političara” ili preko stranke i veza… Ostatak preživljava a oni pametniji Ce dati petama vjetra i pobrinuti se za sebe i svoju budućnost dok jos nije kasno…

 6. 3

  Zelenooka

  Drugdje je vrtic 600,700,800? Ma nemoj,uzeo je par najskupljih mjesta za primjer,gdje se ta racunica temelji na cjelodnevnom boravku plus sto vrtici financiraju pelene i higijenske potrepštine! Vrtic u zupanji je 570 kn,jaslice 100 kn skuplje,a u vrtic se donosi sve! Od pelena,WC papira,maramica…sto nije uzeo za primjer vecinu Hrvatske gdje se vrtici krecu od 200-400 kn!

 7. 2

  DAVORA DOŽIVOTNO ZA GRADONAČELNIKA

  Nije mi jasno odakle ideja novinarima da će HDZ i Davor Miličević nešto uložiti u Županju. U Županju ulažu građani preko poreza i doprinosa , ulažu Hrvatske vode iz sredstava vodoprivrednog doprinosa koji plaćaju svi građani , ulažu se sredstva iz kredita koje opet vraćaju svi građani , ulažu se sredstva RH koja opet plaćaju građani kroz poreze i doprinose i preko 550 parafiskalnih nameta. HDZ I Davor Miličević ne ulažu ništa oni uzimaju tj. iz tih sredstava dio uzmu sebi jer i oni moraju od nečega živjeti.

 8. 1

  PeroOptimist

  Za njega i njegovu ekipu to je neostvarivo jer su naučili živjeti kao paraziti… Sisati dok ne ubiju sve oko sebe, a u medjuvremenu kupiti si na moru nešto i tamo se preseliti gdje će uživati u svojim plodovima rada… Ja sam za to da svaki radnik gradske firme ima auto i da ide od kuće do mora i da to gradjani plaćaju kroz vrtić, vodu, kanalizaciju, komunalnu naknadu. Naravno kad će im faliti novca ne brinite se… Izmisliti će oni novu naknadu za njihov boljitak… I da molim sve mlade i stare, pokretne i nepokretne da jednostavno se presele u krajeve pitomije za građane po mogućnosti na more. Zadnji samo neka iskljući struju i odjavi sve… I onda će grad imati blagostanje živjeti će samo za sebe.

Leave a Reply