Related Articles

2 Comments

  1. 2

    Anonimno

    Dragi ljudi,možda je vrijeme da neke stvari priznamo i da počmemo uočavati što se zbiva u našoj sredini.Prije svega da kažem,nisam član niti jedne stranke ali 20godina glasam za HDZ-e jer sam mislio da su oni jedina prava opcija a moram priznati da SDP-e baš i nisam nešto simpatizirao.Ne krijem ni to da sam bio pod snažnim utjecajem lokalni medija i Crkve te velikog broja svojih priatelja koji su poput mene također razočarani,pogotovo politikom i njenim rezultatma u našoj Županji.Možemo mi njih ne voliti ali ovi SDP-ovci stalno nešto rade,jedini su aktivni na gradskom vijeću,poprate svaki blagdan i međunarodni praznik,sudjeluju u svim humanitarnim akcijama,jedini ukazuju na propuste,bore se za svoje građane,pa neki dan mi prijatelj,inače HDZ-eovac kaže da je i ovaj njihov Roka što je kandidat za gradonačelnika pravi čovjek i vjernik a da je sada večina članova SDP-ovaca takva.Svaka im čast, ljudi se bore iako nemaju novac ni gradsku kasu što još jednom potvrđuje činjenicu da za dobra djela nije dovoljno imati novce,nego se odreći svoga u ime drugoga.Oni ne prave bankete,proslave i roštiljde i troše tuđe pare,moram biti prost, za svoje guzice a mi i naša djeca da se iseljavamo.

  2. 1

    Anonimno

    Bravo za SDP-ovke, prisutne na svakoj humanitarnoj akciji

Leave a Reply