Related Articles

2 Comments

 1. 2

  Marko Marko

  Nikakvo podizanje cijena u Županji nije opravdano. Smanjuje se broj građana tada se treba smanjivati i broj usluga. Pogotovo smanjivati vozni park, definitivno. Logično je pitanje tko bi ponovno plaćao sve te nove namete? – nezaposleni, penzioneri i mali dio onih koji rade po državnim službama. Ako se ne povećava broj novootvorenih radnih mjesta ne može se ići s nikakvih novim nametima. Komunalac u neprofitnu gradsku tvrtku koja odgovara potrebama grada a ne vlastitim potrebama.

  Reply
 2. 1

  istina

  Lešić i Klanac, dajte prvo u javnost podatke o uštedama u vašim poduzećima po pitanju razlike u cijeni goriva, kad se zna da imate priličan vozni park – dosta teretnih vozila i radnih strojeva, pa onda predlažite ovo “guljenje kože” građana.

  Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here