Related Articles

3 Comments

 1. 2

  Baja Mata

  Nije samo taj članak u pitanju, ta stranica nije dobra. Ispadaju svakojake gluposti treba ju stručno instalirati. Ovo je sve potpuno amaterski.

  Reply
 2. 1

  Tužni web developer

  Ne radi vam dobro Web stranica. Slike se nekada ne učitavaju i ovaj custom scroll je poprilično loš (sporiji je i ne prilagođava se korisničkim postavkama u browseru). Probao sam učitati stranicu na firefoxu i chrome-u i sve je isto bilo.

  Reply
  1. 1.1

   Tužni web developer

   Isto tako vam je radi scroll ako se klikne srednji miš (klik na scroll tipku na mišu).

   Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here