Related Articles

6 Comments

 1. 5

  golać

  da,ali postavlja se pitanje isplativosti hotela,to je skup pogon,ako će biti dotiran iz Grada onda nam ne treba kao takav,već imamo na grbači nerealan vrtić,megalomanski trošak muzeja,trošak Sijela itd

  1. 5.1

   idiot

   zašto misliš da svaki angažman Grada mora biti samo novac.Ovdje je najmanje potreban gradski novac jer novca ima bespovratnog i besplatnog dovoljno za realizaciju ovog o čemu pišemo.
   Grad , turistička zajednica , udruge i sl. moraju kreirati događanja zbog kojih će ljudi imati potrebu ili želju doći u Grad i koristiti taj hotel.

   Također je bitno napomenuti ne može se sprovoditi samo jedan projekt kao što je gradnja hotela a pri tome sve drugo ostaviti kako je sada jer će to neminovno dovesti i do propadanja hotela. tj. ne može samo jedan segment u našđm Gradu biti dobar a svi ostali segmenti katastrofalni
   Dakle Grad tj. gradonačelnik mora pokrenuti inicijativu da se vrlo brzo , hitno , napravi strategija razvoja koja će pokazati što treba učiniti u kratkoročnom razdoblju , srednjoročnom i dugoročnom kao i da se napravi akcijski plan koji će pokazati kako i u kojim rokovima realizirati strategiju i definirati mjerljive parametre kako bi se vidjelo dali smo promjenili negativne trendove.

   Nažalost naš trenutni gradonačelnik nema ni znanja ni volje da pokrene takvu inicijativu koja će nas dovesti do rješavanja životnih problema jer ima 2500 HDZ-ovaca koji slijepo slušaju i daju mu podršku iako i sami znaju da je upravo davorova odgovornost za stanje u Gradu najveća. Jedan od najvjernijih sljedbenika gradonačelnika Rovak je također djecu ispratio u Irsku da se snalaze u životu u tuđini a ovdje će opet glasati za tu istu politiku koja tjera svu našu omladinu u tuđinu.

   i sve dok je tako situacija će biti samo lošija.

 2. 4

  idiot

  Svojevremeno je Grad Županja prodao zemljište micku da sagradi hotel u roku tri godine
  http://pollitika.com/svdavor-milievi-elo-hotel-na-trznici i kao što je naš sugrađanin davno napisao od hotela ništa.

  Kada bi Grad doista želio da se napravi hotel u Županji to se lako može izvesti http://www.hotelijer.hr/sto-je-to-rasprseni-ili-difuzni-hotel/ tj. nekoliko praznih kuća od preko 600 koliko ih je sada prazno uz pomoć Grada , ugostitelja , turističke zajednice i vlasnika praznih nekretnina koje se ne mogu prodati i nešto novaca iz EU mogućno je napraviti slično kao http://ilirijabiograd.com/raznjevica-dvori-ad-1307/o-hotelu https://repozitorij.vuka.hr/islandora/object/vuka%3A191/datastream/PDF/view

 3. 3

  Anonimno

  A preko Save u Orašju četiri hotela!!!

 4. 2

  Anonimno

  Ajde nek i narod malo zaradi ovo sa pruvatnim smjestajem je super kako je danas vecina nas bez posla svaka kuna dobro dodje

 5. 1

  Anonimno

  Dobro se zna tko je rasturio stari “Jelen” i sad taj ugledni gospodin konobari da bi preživio….

Leave a Reply