Related Articles

8 Comments

 1. 6

  Slobodan Obradović

  Župa u Belišću organizirala tribinu „Istočna Hrvatska – demografska stvarnost“. U Županji, gradski vijećnici glasali protiv razgovora o socijalnoj situaciji u gradu.
  https://www.facebook.com/pg/zupa.belisce/photos/?tab=album&album_id=646305882161106
  Dobro je štivo za nedjelju. „Siromaštvo i demografsko stanje u Slavoniji, Baranji i Srijemu – korizmena poslanica slavonskih biskupa“
  http://www.djos.hr/images/pdf/2016/veljaca/Korizmena_poruka_brosura.pdf

 2. 5

  Slobodan Obradović

  – Kada je Županja bila u teškoćama, kada je bila zvana “grad slučaj”, grad stečajeva i grad nezaposlenih, dolaskom Davora Miličevića i skupine ljudi koja je imala ideju, hrabrosti, znanja i sposobnosti, došlo je do napretka“ – zaključio je potpredsjednik Hrvatskog sabora T. Čuljak.
  I tako je grad napredovao, napredovao, sve dok nije postao socijalni slučaj.
  http://www.glas-slavonije.hr/208491/4/Culjak-Zupanja-ce-biti-grad-u-kojem-ce-gradjani-moci-raditi-i-od-svoga-rada-zivjeti

 3. 4

  Goran

  Smjeni bika koji sjedi i cuti i muti .dok je milicevic tu nema biljitka

 4. 3

  plavusha

  Vrlo diskutabilna tema, mlade se ne stimulira niti na koji način, Županji se smješka kontinuirani trend negativnog prirasta, jedino što bi se isplatilo u Županji trenutno je investiranje u starački dom ili u pogrebno preduzeće,sve drugo je previše, politika u ovoj sredini je napravila sve da mladi i radno sposobni(politički NE PODOBNI)napuste Županju i zapamte ovaj grad po jadu i bjedi, i da su sretni kad odu odavdje.
  Voli Vas Plavusha

 5. 2

  Telekom-Struja

  Možda ih je mafija otjerala da može na miru obavljati svoje mnogobrojne poslove. Baš je jedno vrijeme vrvjela od svakojakih ljudi koji su stalno bili na ulicama.

 6. 1

  Bumbi

  Odavno je zupanja socijalni slucaj… I oni koji rade, rade vecinom za najmanju placu u drzavi… Zasto nitko te brojke ne objavljuje? Nek ne govore koja je prosjecna placa nego nek kazu koliko ljudi radi za ispod 3000kn koliko iznad 3000kn pa ce sve biti jasnije…. Lijep pozdrav iz Irske. Zupanjac

Leave a Reply