11. lipnja 2026

joomplu:2128Još jedan slučaj za naš "Zid sramote" poslao nam je čitatelj koji iz razumljivih razloga želi ostati anoniman.

Naime, kako nam kaže: “Uopće mi nije jasno zašto se mame koje dovoze djecu u vrtić bune zbog gužve na parkiralištu, jer – one je i stvaraju. Pa pogledajte samo kako parkiraju! Gdje je sad prometna policija? Ovo sam fotografirao jutros u pola osam, ali tako je svako jutro, ako ne vjerujete provjerite i sami.”

Mi kažemo samo: slika kaže više od 1000 riječi.

 

{joomplucat:25 limit=2|columns=1}

 

 

Odgovori