Related Articles

6 Comments

 1. 4

  Pričuvnjak

  Pa slikaj i pošalji, ko ti brani. Svi sve znaju ali niko ne bi “onim” mrdnio.

  1. 4.1

   Toni

   Nama treba “pauk” pod hitno.

 2. 3

  Anonimno

  a zašto nije slikan i dugeč. Kod caffe bara Klik se ne može proći od parkiranih auta. Mickov barem ne smeta na pješačkoj stazi

 3. 2

  vražica83

  Niti ga poznam niti opravdavam!

 4. 1

  vražica83

  Super mi je ovaj županjac i zid sramote…Jedino što još fali Županji je da se uvede lomača na trgu! To bi bilo u skladu sa “mentalitetom” ljudi i “vremenom” u kojem je zapelo selo! Ovo svakako je sramota,ali kako nije nitko stavio objavu na zid sramote kada se za vrijeme šokačkog sijela i povorke djecice iz vrtica i skole,u trenutku kada su prolazili glavnom binom,pjevalo ” dat cemo vam Si.. i pič.. u šokackom duhu i stilu! Da to nije za zid sramote,to je ponos Županjaca i velikih šokaca,ovdašnja kultura koju samo drugi ne razumiju,ispricavam se 🙂 razmislite o tome…

  1. 1.1

   Ložač lomače

   Ti si garant Mickova.

Leave a Reply