Related Articles

One Comment

  1. 1

    Željko Džoić

    Željko Džoić-Roka-Nije dobro i ne sluti na dobro kada se na ovaj način radnici i poslodavci počmu međusobno prepucavati i optuživati.To je upravo ono što imponira političkim oligarhima od lokalnih do najviših razina,to i jeste njihov osnovni cilj jer samo tako sa sebe mogu odvratiti pozornost javnosti u nastojanju da izbjegnu odgovornost za sva zla koja se se trnutno događaju i jednima i drugima,i radnicima i poslodavcima.
    Kada govorim o ” jednima i drugima ” o ” radnicima i poslodavcima ” nikako mi nije namjera svrstati sve radnike u isti koš kao niti poistovjetiti sve poslodavce.Svi mi znamo da je LIJEPA NAŠA pretvorbom iznjedrila dvije vrste poslodavaca,one savjesne i ogovorne sa poznatim porijeklom kapitala i one koji su to postali inkriminiranom privatizacijom.Svojim aktualnim politikama od 90-ih do danas iznjedrila je LIJEPA NAŠA i dvije vrste radnika,jedna vrsta su uhljebi a druga su oni vrijedni pošteni čiji je rad i više nego podplaćen.Dakle,dok se pošteni ljute oni drugi mute.Međusobne optužbe ne vode nikamo,imenom i prezimenom pronađimo uzroke nedaća,dokle god to svi zajedno ne učinimo,nema nam boljitka.

Leave a Reply