Related Articles

28 Comments

 1. 12

  "Novi gradonačelnik"

  Damir i Irena imaju najbolje reference i najbolji program i najbolje su rješenje za Županju.
  Damir Juznašić će biti novi gradonačelnik

  1. 12.1

   Vjerodostojan

   Irena Buljević? Nikad čuo….

 2. 11

  Glasači iz tuđih država

  Eto otvorili su granicu na 12h u nedjelju za lokalne izbore.
  Bez obzira na korona pandemiju.

  Eto baš smo sretni što će nam moći na izborima odlučivati i susjedi iz BiH ( iz druge, tuđe države i iz Srbije također.
  Dali su tamo na privremenom radu ili
  imaju ” fiktivna” prebivališta.?
  Ili imaju neki drugi motiv.?

  Ja znam da nema toga razloga da bih ja išao glasovati u tuđu državu za nekog njihovog lokalnog čelnika.

  Osjećao bih se kao prevarant i bijedno kada bi to napravio.

 3. 10

  Anonimni

  Izvrstan članak, sve pohvale autoru. Sada ću nešto reći biračima. Izađite na izbore jer su oni jedini relevantni pokazatelj promjena. Ako želite da Županja bude leglo podobnih, da konatantno bilježi pad broja stanovnika, da propada i ne privlači investitore svoj glas dajte trenutnom gradonačelniku. Ako imalo osjećate Županju glas dajte za promjene. Imate tri izbora, valjda je jedan od njih dovoljno dorastao da Županju vrati na pravi put.

 4. 9

  Nesposobni i neznalice

  Šteta kojoj je doprinijela ova lokalna vlast samo unazad 10 g.u Županji je ogromna.
  Ona nije stvarala preduvjete za nova radna mjesta (nije privlačila investitore i ona se bavila najviše sadnjom cvijeća, nabavkom drva, stavljanjem staza u jednom dijelu Grada i dijeljenjem građama na one podobne i oni koji to nisu.
  Fakture toga su već stigle.
  U školama je broj djece ” prepolovljen ” u 10 g. A Grad je ostao bez najvjerojatnije svojih najmanje 4.000 stanovnika unazad 10 g. ( procjena). Znači godišnje je odlazilo 400 stanovnika u prosjeku ili oko 8 punih autobusa njih godišnje.

  Prije 10.g je bio popis stanovnika 2011. (I bilo.nas je 12.000).
  Sada je procjena 8.000 .
  Znači 1/3 je po toj računici izgubio ( oselilo iz Županje).
  Ako je toćna procjena ?
  Zato treba na ovim izborima birati pravu promjenu ,
  nakon 16 g. kako su ovi na vlasti.
  Popis stanovništva će biti ove godine najesen.
  Onda ćemo znati brojke. Ovo su procjene.

  1. 9.1

   BEZ PLANA

   Ma oni ni PLAN nisu imali a nemaju ga ni danas.

 5. 8

  ŽU u srcu

  Ovi izbori su nikad lakši!
  Kao lagan kviz od par pitanja;

  1.) Jesi zadovoljan stanjem u gradu?
  DA (znaš za koga trebaš glasat)
  NE (ideš na iduće pitanje)

  2.) Jel ti važnija ideologija ili čovjek?

  3.) Tko od 3 izazivača realno može učiniti najviše?

  I to je to.
  Nema dalje.

  1. 8.1

   Mali Perajica

   Križaljke su različite.
   Ja od 4 liste ovako glasam.

   Za Gradsko vijeće glasam za svoju stranku (hdz) , za gradonačelnika ne glasam za kandidata svoje stranke ( hdz) ( jer nisam zadovoljan stanjem u Gradu) , glasam za kandidata Nezavisne liste,
   za Župana glasam za kandidata svoje stranke ( hdz-novi je čovjek) i za županijsku skupštinu glasam za jednu nezavisnu listu…

   1. 8.1.1

    Tikva

    Kako možeš biti za tu stranku kad svaki dan vidiš kako izlaze presude za lopovluk i nove optužbe za lopovluk protiv uglednih članova te stranke. Neki od njih se čak hvale svojim kriminalnim radnjama poput podmetanja požara i tebi je to ok, pa ćeš glasati za tu stranku???

    1. 8.1.1.1

     Sportaš

     Jedina stranka osuđena za korupciju, a i dalje postoje idioti koji za nju glasaju!

    2. 8.1.1.2
 6. 7

  Mali Perajica

  Bravo za tekst članka 😀

 7. 6

  Mohihanac

  Svaka čast autoru članka.
  Sve što piše je istina.

 8. 5

  Mohihanac

  Možeš misliti NJIMA JE SADA BITNO
  a na ko …..

  1. 5.1
 9. 4

  Gradonačelnik bez naknade

  Gradonačelnik bez naknade
  DARKO LORGER

 10. 3

  Novi gradonačelnik nakon izbora

  Poslušajmo obraćanje našeg novoga gradonačelnika
  DAMIRA JUZBAŠIĆA

  (nakon ovih izbora).
  ( video 47 sek.)

  1. 3.1

   Tikva

   Svi su bolji od HDZ-ovca, makar bio i bivši HDZ-ovac, al taj bivši HDZ-ovac dobro zna kakav je sustav HDZ stvorio na državnoj razini pa čak i ako njega izaberemo, centralna vlast u Zagrebu i javna poduzeća s ovlastima radnji na razini države će ga bojkotirati čak i više od ostalih kandidata koji nisu potekli iz HDZ partije.

   1. 3.1.1
   2. 3.1.2

    Vjerodostojan

    Nisam u toku. Da li je to Buljević promjenio ime?

 11. 2

  Odmak od loših

  Šta zajedno u propast sa Vama.
  26 godina vodite Grad i pokazali ste se nesposobnim.
  Nista zajedno sa takvima.

 12. 1

  Zajedno za Županju

  Citat iz teksta:
  “Živite u ovom gradu i tiče vas se koliki je prirez, kakva je javna rasvjeta, kakve su škole, kakve su ceste, kakva je kulturna ponuda. I vi o svemu tome trebate odlučivati. Ne budite lijeni i odvojite 15 minuta za glasovanje. Vaš glas odlučuje o tome kakav će biti vaš grad.”

  E sad molim sve da lijepo pročitaju navedeni citat,a ujedno neka pročitaju i zakon kojim se reguliraju ovlasti gradonačelnika pa cete shvatiti da on ne radi ono što vi mislite. Ne otvara tvornice i poduzeca koja donose radna mjesta. Tako da nemojte pljuvati po onome sto se radi jer radi se ono što je zakonom propisano. A to što ste vecina vas nepismeni i lijeni procitati nesto ne daje vam za pravo pljuvati necije rezultate. Jer radi se i radit ce se samo dajte malo sloge i podrške.

  Zajedno za Županju i našeg gradonačelnika!!

  1. 1.1

   Marinanda

   Očekujemo pravu promjenu napokon od ovih izbora nakon 16 . g. napokon.

  2. 1.2

   Mali Perajica

   Tako je za našeg Damira Juzbašića.😀

   1. 1.2.1

    Konzerva iz robnih zaliha

    Glasat za izdajicu i ekipu koja radi za svoje interese. Vrhunac inteligencije. Sve poštenjačine oko njega. Vise bi volio Lorgera nego njega. On je sramota za Županju.

    1. 1.2.1.1

     Sitno brojim

     Promijeni terapiju momak, ova ne djeluje!

  3. 1.3

   Nek se zna!

   Ti si nepismen,normalno i svatko zna da gradonačelnik ne otvara radno mjesto(on samo siječe vrpcu ,ždere i djeli kulen).Gradonačelnik treba sudjelovati u idejama ,programima,razgovarati s agencijama,fondovima,dovoditi investitore,davati im razno razne prihvatljive ponude za ulaganja i te.itd.A ti nepismen Jakovčiću nemoj više pametovati i u najgorem slučaju komentirati.

   1. 1.3.1

    Jevrej

    Ne znaju to ljudi. Zato i pričaju gluposti naokolo.

Leave a Reply