Related Articles

3 Comments

 1. 3

  Slobodan Obradović

  Šok i nevjerica. „Nitko nije očekivao da će se jama napuniti vodom…“ Što se očekivalo od takve jame usred ravne Slavonije? Zar baš nitko nije očekivao? Tko zna kakvu li je do sada štetu napravila voda ispod škole. Jamu treba zatrpati jer rješenje nije na vidiku. Djeca najesen moraju u školu. Ako se škola uruši, oćel opet biti „Nitko nije očekivao…“ Više nije u pitanju kvaliteta tjelesnog odgoja već život djece i učitelja.
  Na koji način je „Voda u jami odgodila raspisivanje natječaja“ spada valjda u neke kvizovske mozgalice.

 2. 2

  golać

  nije kriv ministar,nego kreatori idiotskog projekta ukopavanja od 6 m,trebaju malo na “sviranje klavira “

 3. 1

  marco75

  Da ministar krade (plagira) to se zna a sad se vidi da i laže. Samo naivci mogu vjerovati takvom čovjeku.

Leave a Reply