Tijekom noći i rano jutros počeo je padati snijeg koji je zabijelio polja i krovove i u Županji. Isprva je bio vrlo sitan, ali gust no iza 7 sati je postajao sve krupniji i već je počeo stvarati probleme vozačima jer se skuplja na kolniku.
Temperatura je oko nule pa se snijeg ne ledi, ali su kolnici mokri i klizavi pa prometna policija savjetuje pažljivu vožnju. Još nema dojava o zastojima u prometu zbog snijega i sve su prometnice prohodne. Oko 9 sati snijeg je sve sitniji, ali dosta gust pa je sada već nastao pokrivač debljine centimetar do dva. Županjske ulice su prohodne ne toliko zbog ažurnosti zimske službe već automobila koji “ne dozvoljavaju” skupljanje većih količina snijega na kolnicima.

