Related Articles

2 Comments

  1. 2

    Plavusha

    Pustite malo mlađa lica strašno je što jedne te iste osobe godinama drmaju gradom a zaboli ih gluteus za građane

  2. 1

    Slobodan Obradović

    Novoizabrana vijećnica Ljerka Benaković pokazala je do kuda ide banalizacija rada gradskog vijeća. Na aktualnom satu konstatirala da je u studenom vrijeme svinjokolja i pitala je li postavljen kontejner za animalni otpad. Iako je ta tema bliža Nadi Galović, ona nabacuje pitanje o rukometnom klubu Ivanu Grigiću, kao da se on sam ne zna javiti za riječ. Kao igrokaz u kojem su glumci pobrkali role. Iako se to ponavlja iz sjednice u sjednicu, treba na to stalno upozoravati, kako s vremenom ne bi postalo normalno da se manje važne teme postavljaju kao TOP teme u gradskom vijeću.

Leave a Reply