12. lipnja 2026

{jcomments on}Kada se podvuče crta ispod prošle, kako ju često nazivamo, recesijske godine, u Županji su gradski čelnici zadovoljni ostvarenim. Kažu, kriza ih, naravno, nije zaobišla, ali se i unatoč njoj u gradu na Savi tijekom protekle godine itekako ulagalo.

Ono što je s više gledišta obilježilo godinu na izmaku, a kada je riječ o funkcioniraju gradske uprave, jest prodaja tvrtke Meretine. Naime, dobiveni je novac u najvećoj mjeri utrošen u saniranje proračuna prethodnih godina, te nove investicije i to mahom komunalnu infrastrukturu. U nju je samo prošle godine uloženo 22 milijuna kuna.

 

{flv}vktel-3-1-12{/flv}

Odgovori