Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Željko Đžoić

  Jeli i ovo samo jedan od naćina kako aktualna vlada demonstrira svoju pronatalitetnu politiku ili je pak rijeć o revanšizmu i totalnoj neodgovornosti za našu djecu,prosudite sami ali objektivno.

  1. 1.1

   Plavusha

   Gospodine Željko objektivno ovo nije demonstriranje nikakve pronatalitetne politike niti je revanšizam u pitanju, radi se o financijskoj ne likvidnosti i dok se ne realizira nekakav kvalitetan izvor financiranja radova stanovnici općine će i nadalje biti izloženi mogućem izvoru zaraze.
   Ne možete kriviti aktualnu vladu za sve što se događa na našem prostoru, isključite malo subjektivnost, dosta stvari se može rješiti na lokalnoj razini, samo se treba manje gledati vlastita korist od pojedinih projekata.
   Ljep pozdrav od plavuše 🙂

Leave a Reply